نقد کتاب: پیشرفت، سالم بودن، داستان کاهش وزن 250 پوندی

من اخیراً دو کتاب الکترونیکی از این نویسنده را به پایان رساندم: بریکینگ بد، رفتار بیش از حد از یک پدر بدرفتار، نقطه شکست 1 و درک تجلی، ایجاد و تسخیر یک چشم انداز, کتاب فوق العاده 1. نویسنده، جیسون کریدل، محصول میراث ترکیبی و خانه ای شکسته است. پدرش که مردی سیاهپوست بود در جوانی او را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داد و زمانی که جیسون نه ساله بود پدرش او و مادر سفیدپوستش را رها کرد تا از پس خود برآیند.

من از سبک نوشتن این نویسنده و صراحت صراحت او در مورد دوران کودکی و اجمالی از موفقیت های بعدی اش شگفت زده شدم. پس من فقط باید این کتاب را می خواندم. اما دلیل اصلی که من به طور خاص به دنبال این مطالعه کاهش وزن بودم، سفر شخصی است که با چاقی تجربه کرده ام.

من یک جوان لاغر، یک ورزشکار فعال در دبیرستان بودم و در دوران حضورم در سپاه تفنگداران دریایی، ماهیچه‌ای خوبی داشتم – “لاغر و پست”. با این حال، حدود پانزده سال پیش، متوجه شدم که 3 تا 5 پوند اضافه کرده ام. سالانه در بیست و پنج سال گذشته. وقتی در سپاه بودم، 185 پوند وزن داشتم. از آن زمان به بعد، بالاترین میزان برای من 308 پوند بوده است. احساس وحشتناکی داشتم، نشستن با آن شکم بزرگ در راه دردناک بود و هر مفصل بدنم برای راه رفتن درد می کرد. بنابراین به دنبال رژیم هایی بودم که من را به وزن مطلوبم برگرداند.

اسلیم فست و سایر مکمل های غذایی کمکی نکردند. اتکینز، مایعات، و مجموعه ای از رژیم های دیگر کمکی نکردند. من چند کتاب خوانده‌ام که تا حدودی کمک کرده‌اند… کتاب‌های کینوآ، آب‌میوه‌های سالم، آب‌میوه‌گیری، رژیم غذایی سرخپوشان، حتی هیپنوتیزم و تأیید خود همگی کمک کرده‌اند. اما من نیاز داشتم چیزی پیدا کنم که همه چیز را در برگیرد، چیزی که همه جنبه های زندگی را تحت تاثیر قرار دهد. آن را پیدا کردم پیشرفت. نویسنده ما یک تغییر زندگی، یک تغییر زندگی و یک طرز فکر جدید را به ما ارائه کرده است. این فقط یک رژیم غذایی نیست و در واقع این یک کتاب رژیم غذایی نیست. این در مورد فعال ماندن، هوشمندانه خوردن در فواصل زمانی مناسب و مثبت اندیشی است.

من با افتخار می گویم که در سه ماه گذشته 21 پوند تا 287 پوند از دست داده ام، تقریباً یک یا دو پوند در هر سه ماه گذشته. این در واقع بهترین راه برای کاهش وزن است – آهسته اما پیوسته. البته، اگر در طول تعطیلات تمایل به افزایش وزن دارید و باید سبک زندگی سالم تری را شروع کنید، این پاسخ همه چیز نیست، اما مطمئناً یک شروع و خواندن الهام بخش است!

رژیم لاغری سریع