نقد و بررسی باشگاه بدنسازی لایف فیتنس G2

اگر تصمیم می‌گیرید چه چیزی را در داخل سالن بدنسازی خانه خود قرار دهید، باید یک فروشگاه تناسب اندام که تجهیزات لایف فیتنس را حمل می‌کند و سالن بدنسازی Life Fitness G2 Home را بررسی کنید. این معمولاً برای مدل های بهتر حدود 1400 دلار هزینه دارد و ارزش پول شما را دارد. البته انتخاب های ارزان تری هم وجود دارد اما کیفیتی که این برند دارد را ندارند.

جزئیات و مشخصات
طول بدنسازی Life Fitness G2 71 اینچ، ارتفاع 83 اینچ و عرض 48 اینچ است. یک پرس پای اختیاری وجود دارد که می توانید آن را اضافه کنید، در این حالت عرض 81 اینچ می شود. اما حتی اگر تجهیزات را حجیم‌تر کند، پرس ساق پا و همچنین بالا بردن ساق پا واقعاً مزایای دیگری هستند. برخی از باشگاه‌های ورزشی خانگی این‌ها را نیز دارند اما در مقایسه با این مدل بسیار حجیم‌تر هستند.

برخی از مجموعه ها دارای میله های lat هستند که برای برداشتن آن از میله نیازی به بلند کردن آنها نیست. اگر می خواهید به سراغ Life Fitness G2 بروید، باید مطمئن شوید که اتاق سقف اضافی دارید تا بتوانید نوار لت را از نگهدارنده جدا کنید.

گارانتی قاب و قطعات Life Fitness G2 Home Gym مادام العمر است. لنت ها و کابل ها دارای سه سال گارانتی هستند که به نظر می رسد معامله خوبی باشد.

ویژگی های G2
Life Fitness G2 دارای وزنی در حدود 160 پوند است. می توانید پین را روی سطح وزنی که می خواهید بلند کنید قرار دهید.

این تجهیزات دارای یک نوار ردیف پایین، یک بند مچ پا، یک نوار لت، تعدادی کارت ورزش و دو دسته با اندازه های مختلف است. اینها ویژگی های بسیار خوبی هستند و اگر آنها را جداگانه خریداری کنید هزینه بیشتری خواهند داشت. شما همچنین می توانید 50 پوند اضافی بخرید.

به جرات می توان گفت که Life Fitness G2 Home Gym در مقایسه با سایر باشگاه های خانگی، بسیار پایدارتر است. همچنین آن احساس کیفیت تجاری را در خود دارد. لازم نیست نگران تکان خوردن و تکان خوردن باشید، به خصوص زمانی که بخشی از کشش پا را انجام می دهید. همچنین دارای یک کابل کم است که به شما امکان می دهد ردیف های نشسته، کار با شانه، کار پاها و عضلات دوسر را انجام دهید.

همچنین می‌توانید به تمرین‌های مختلف بروید و از آن استفاده کنید، زیرا دستگاه دارای پشتی کانتور و صندلی راحت است.

احتمالاً یکی از معایبی که Life Fitness G2 Home Gym دارد این است که صندلی آن متحرک نیست بنابراین نمی توانید تمریناتی مانند اکستنشن عضلات سه سر را انجام دهید. اما شما می توانید بسیاری از تمرینات دیگر را انجام دهید.