نقد توربو جم: آیا می توانید در اولین هفته خود در توربو جم وزن کم کنید؟

احتمالاً آگهی تبلیغاتی برنامه تمرینی Turbo Jam را در تلویزیون دیده اید و از خود پرسیده اید که آیا نتایج واقعی هستند؟ آیا این برنامه واقعا کار می کند؟ آیا این برنامه می تواند به من کمک کند تا به نتایج واقعی برسم؟ حتی ممکن است برنامه نتایج سریع turbo slim را که همراه با Turbo Jam ارائه می‌شود دیده باشید که در اطلاعات تجاری نشان داده شده است که نتایج تا 10 پوند کاهش وزن و کاهش وزن 10 اینچ را در حداکثر 10 روز تضمین می‌کند، اما برنامه‌های شروع سریع مانند آن واقعاً کارساز هستند. ?

من برنامه Turbo Jam را با داشتن 20 پوند اضافه وزن و پس از 6 سال مبارزه با خستگی مزمن به دلیل بیماری خودایمنی کولیت اولسراتیو آزمایش کردم. من بیش از 2 سال بود که به دلیل خستگی مزمن مرتبط با بیماری ورزش نکرده بودم. تصمیم گرفتم بعد از اینکه می خواستم 20 پوند وزن کم کنم، لاستیک را دور کمرم بریزم و انرژی بیشتری بگیرم، آن را امتحان کنم. من واقعاً نمی دانستم که آیا این برنامه برای من کار می کند یا نه با دیدن اینکه چگونه از تناسب اندام بودم، از یک بیماری مزمن رنج می بردم و بیش از 2 سال است که تمرین نکرده بودم. من از نتایج شگفت زده شدم.

من با برنامه نتایج سریع 10 روزه Turbo Slim که همراه با Turbo Jam ارائه می شود، شروع کردم. این یک برنامه تناسب اندام و وعده غذایی 10 روزه است که یک برنامه اضافی به برنامه تمرینی منظم و پیشرفته و برنامه غذایی است که در برنامه تمرینی گنجانده شده است. در طول برنامه 10 روزه، 10 روز متوالی تمرین می کنید و یک برنامه غذایی متشکل از غذای واقعی را دنبال می کنید! اینجا گرسنگی نیست! من متعجب شدم از اینکه متوجه شدم برنامه غذایی شامل غذاهای واقعی روزمره است که مردم واقعاً زمان تهیه آنها را دارند و شامل موادی است که مردم قبلاً در خانه دارند. وعده های غذایی مورد علاقه من سالاد تن ماهی، پیتای مرغ، برگر بوقلمون و بوریتو مرغ با برنج و لوبیا بود. واقعا آسان برای آماده سازی و تعمیر. جادوی برنامه غذایی 10 روزه با نتایج سریع و برنامه تناسب اندام این است که سرشار از پروتئین و کربوهیدرات کم است و به افزایش متابولیسم شما کمک می کند تا کالری زیادی بسوزانید. برنامه شروع 10 روزه واقعاً نتیجه داد. من 7 پوند و 3 اینچ را در 10 روز پس از برنامه کم کردم. این بی وزن انگیزه داشت که کل برنامه را کامل کند و با این برنامه در عرض 38 روز 12 پوند و 8.5 اینچ وزن کم کند.

بنابراین اگر زنی هستید که قصد خرید توربو جم را دارید و با انگیزه پایین دست و پنجه نرم می‌کنید، هر زمان که نتیجه‌ای را مشاهده نکردید و نتیجه‌ای را در دو هفته اول برنامه‌تان مشاهده نکردید، و می‌خواهید به سرعت وزن کم کنید و اینچ از کمرتان کم شود، شدیدا این برنامه رو پیشنهاد می کنم.

برای یادگیری نحوه استفاده از برنامه نتایج سریع 10 روزه در طول یک چالش 90 روزه Turbo Jam برای کاهش وزن، کاهش اینچ از کمر و داشتن انرژی بیشتر، به: بررسی توربو جام مراجعه کنید.