نشست نزدیک با اعضای تیم ملی ب/ تماشای تمرین در پایان روز شلوغ داوریساعت: 21:49
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۵/۱۱
کد خبر: 1887492

ملی پوشان و کادر فنی والیبال ایران عصر امروز (سه شنبه 20 مردادماه) با دکتر محمدرضا داورزنی دیدار کردند و رئیس فدراسیون والیبال در پایان روز پرمشغله خود از نزدیک شاهد تمرین شاگردان عطایی بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، پنجمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی از 18 تا 27 مردادماه در قونیه ترکیه برگزار می شود و تیم های ملی والیبال بانوان و آقایان ایران در این رقابت ها حضور خواهند داشت.

رئیس فدراسیون والیبال عصر امروز (سه شنبه 20 مرداد) با بازیکنان و کادر فنی تیم ملی ب دیدار و در خصوص اهمیت این دوره از مسابقات با آنها گفتگو کرد.

دکتر محمدرضا داورجانی با تاکید بر اینکه حضور در تیم های ملی والیبال رقابتی شده خطاب به بازیکنان گفت: قدر جایگاه خود را بدانید چرا که بازیکنان زیادی برای عضویت در تیم های ملی والیبال ایران تلاش می کنند.

وی گفت: زندگی سالم و حرفه ای خود را دنبال کنید و زیاد درگیر فضای مجازی به خصوص در زمان مسابقات نباشید.

رئیس فدراسیون والیبال تاکید کرد: نگران برد و باخت در مسابقات نباشید و زیبا بازی کنید تا دل مردم از رقابت شما با حریفان شاد شود.

داوری با اشاره به اینکه کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران نگاه ویژه ای به والیبال دارد، گفت: تیم ها و مسئولان کاروان ها نیز نگاه ویژه ای به تیم های ملی والیبال مردان و زنان کشورمان دارند.

رئیس فدراسیون والیبال که صبح در مراسم رونمایی از کتاب «معمار والیبال مدرن ایران» در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک حضور داشت، بعد از ظهر با بازیکنان و کادر فنی تیم ملی جوان دیدار کرد. جام کنفدراسیون والیبال آسیا، وی از ساعت 19 به هتل محل اقامت این تیم رفت و در آخرین مرحله از روز پرمشغله خود در سالن فدراسیون والیبال به تماشای تمرین ملی پوشان و شاگردان بهروز عطایی نشست.

تیم ملی والیبال ایران ساعت هشت فردا (چهارشنبه 21 مرداد) از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) تهران را به مقصد آنکارا ترک می کند و از این شهر با اتوبوس راهی قونیه میزبان بازی های همبستگی ملل اسلامی می شود.