نشست روحانی اساتید و متخصصین زنان و زایمان در بیمارستان هاجر نجاجا + عکسساعت: 02:31
تاریخ انتشار: 1401/03/16
کد خبر: 1843832

نشست پرشور اساتید و متخصصین زنان و زایمان به منظور اجرای فرامین مقام معظم رهبری در زمینه افزایش جمعیت کشور در بیمارستان هزار ارتش برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش روابط عمومی ارتش، دکتر سوسن عزیزمحمدی رئیس بیمارستان هزار نجاجا در نشست دوستانه اساتید و متخصصان زنان و زایمان با محوریت تربیت فرزندان برای اجرای منویات مقام معظم رهبری در عرصه میدانی گفت: رشد در کشور گفت: جمعیت یک میراث ملی است و باید اقدامات اساسی در این زمینه انجام شود که با برگزاری جلسات ویژه پرورش توانسته ایم در نیروی زمینی ارتش به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنیم.

وی با بیان اینکه موضوع زایمان امروز به عنوان یک تکلیف در ارتش تعریف شده است، گفت: یکی از سه اصل فرماندهی در نجاجا، ولایتمداری است و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با اقدامات فرمانده نیروی زمینی ارتش در در زمینه افزایش جمعیت و ناباروری در کشور طرح ها و برنامه های مهمی در دستور کار قرار گرفته و اکنون پس از این طرح شاهد نتایج بسیار امیدوارکننده و دلگرم کننده ای در زمینه فرزندآوری هستیم.

رئیس بیمارستان هزار در بخشی دیگر از سخنان خود و ادامه برگزاری جلسات ویژه در حوزه زنان و زایمان در ارتش خاطرنشان کرد: این جمعیت است.

در ادامه این مراسم رئیس اداره سلامت مادران وزارت بهداشت با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) تا اقناع ذهن نخبگان کشور گفت: تا زمانی که اذهان طبقات بالای جامعه را قانع کنیم. بحران جمعیت در کشور، جامعه و باروری جمعیت افزایش نخواهد یافت.

همچنین دکتر کبری جودکی، متخصص زنان و زایمان گفت: ساخت این فرهنگ بدون خروج نخبگان ما از کشور باید بی وقفه ادامه یابد. ”

گفتنی است این مراسم با حضور خانواده های کارکنان بیمارستان هزار به منظور توجیه این مراسم در بین کارکنان نیروی زمینی ارتش برگزار شد.