نحوه سم زدایی بدن از پروژسترون مصنوعی

اگر به این فکر می کنید که چگونه بدن خود را از پروژسترون مصنوعی سم زدایی کنید، این مقاله باید نکاتی را برای شروع به شما ارائه دهد.

هنگامی که با این نوع موضوعات سروکار دارید، همیشه بهتر است با دادن اطلاعات کمی درباره پروژسترون شروع کنید.

پروژسترون یکی از دو هورمون اصلی است که عمدتا توسط بدن زنان تولید می شود. پروژسترون باعث تسلط استروژن می شود و باعث می شود بدن چربی ذخیره کند. پروژسترون مصنوعی دقیقاً به همین صورت عمل می کند، با این تفاوت که باعث می شود بدن شما هورمون های استرس را نیز ترشح کند.

ابتدا، عصر قبل از رفتن به رختخواب، چند تکه پا سم زدایی را زیر کف پای خود قرار دهید که می تواند بسیار خوب عمل کند.

می توانید رژیمی را شروع کنید که کالری های شیمیایی را حذف می کند. مقداری برنج قهوه ای، کره و تربچه را بپزید و در عرض 24 ساعت احساس بهتری خواهید داشت.

حمام‌های معدنی داغ، ورزش، و همچنین تجسم ذهنی نیز به این روند کمک می‌کنند.

مواد غذایی و جایگزین های زیر بدن شما را از پروژسترون مصنوعی سم زدایی می کند – روزانه 1 قرص روغن کبد ماهی، غلات کامل خیس شده، سبزیجات و میوه های تازه، روغن نارگیل برای پخت و پز، گوشت گاو یا بره تازه روزانه، غذاهای دریایی تازه دو بار در هفته و تازه جگر هفته ای یکبار غذاهای گیاهی بیشتری بخورید – کلم بروکلی، کلم پیچ، کلم بروکسل و همچنین سیر و بذر کتان.

اکنون شما می دانید که چگونه بدن پروژسترون مصنوعی را سم زدایی کنید، و اگر بتوانید هر چند وقت یکبار از آن استفاده کنید، به خوبی در راه زندگی کامل و سالم هستید.