نحوه حفظ تناسب اندام در تعطیلات


همه ما می دانیم که پایبندی به یک سبک زندگی سالم در تعطیلات یک چالش است. غذا ، نوشیدنی و برنامه شلوغ کار پشت را آسان می کند. با این حال ، نکاتی برای سالم ماندن در طول تعطیلات وجود دارد و همه آنها به نظم و انضباط مربوط می شود. نگران نباشید ، شما همچنان می توانید از تعطیلات خود لذت ببرید در حالی که بدن خود را در فرم نگه داشته اید و در مورد خوردن یا نوشیدن یک تصمیم وظیفه شناسانه گرفته اید.

از مصرف الکل یا نوشیدنی های شیرین خودداری کنید

الکل و نوشیدنی هایی مانند بادمجان در این زمان از سال غالب هستند. اگر در موقعیتی قرار گرفتید که این نوشیدنی ها شما را احاطه کرده اند ، سعی کنید “صبحانه” خود را به مهمانی تعطیلات بیاورید. سعی کنید چیزی مانند آهک را با آب سودا یا آبجو زنجبیل مخلوط کنید و نوشیدنی خود را بدون الکل بخورید! همچنین جایگزین های سالم برای نوشیدنی هایی مانند بادمجان وجود دارد که می توانید به صورت آنلاین پیدا کنید.

زود بیدار شوید تا فعال شوید

اگر در تعطیلات خانواده و دوستان دارید ، می توانید به راحتی آنها را بگیرید. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که زود از خواب بیدار شوید و ورزش کنید تا بتوانید از بقیه روز لذت ببرید. اگر تا دیر منتظر بمانید ، به احتمال زیاد بهانه ای برای کنار گذاشتن تمرین خواهید داشت.

یک شریک مسئول پیدا کنید

آیا شخص دیگری در خانواده شما سعی کرده است در طول تعطیلات فرم خود را حفظ کند؟ از آنها بخواهید که شریک مسئول شما شوند! این یک نکته عالی است زیرا می توانید با هم ورزش کنید ، متقابلاً مسئول خوردن و آشامیدن سالم باشید و راهی عالی برای برقراری ارتباط در تعطیلات است. برنامه های زیادی برای نظارت بر عملکرد شریک زندگی شما در تمرین وجود دارد و آنها همچنین می توانند فعالیت شما را زیر نظر داشته باشند!

ظرفت را بیاور

معمولاً وقتی مردم در تعطیلات جمع می شوند ، تن غذا شامل می شود. اگر از شما خواسته شد که یک ظرف با خود ببرید ، سعی کنید جایگزینی سالم با دسر مورد علاقه خود بیاورید. بنابراین وقتی زمان آن فرا رسیده است که همه بعد از پای شروع به حمام کنند ، شما احساس ناامیدی نخواهید کرد و از یک انتخاب سالم تر از دسر لذت خواهید برد. اگر از شما خواسته شد ظرفی برای شام بیاورید ، می توانید دستور العمل های کلاسیک مانند خورشت لوبیا ، چاشنی ، پوره سیب زمینی یا سالاد را نیز امتحان کنید!

از تعطیلاتتون لذت ببرین!

در طول تعطیلات ، ضروری است که سلامت خود را فراموش نکنید ، اما از آرامش و تفریح ​​در این مواقع نترسید. تا زمانی که از سلامت و تندرستی خود راضی هستید ، به این روال پایبند باشید و به یاد داشته باشید که می توانید در تعطیلات انعطاف پذیر باشید.

آیا می خواهید قبل از سال جدید ورزش را شروع کنید؟ https://fitnessfor10.com/ را بررسی کنید تا ببینید آیا سالن بدنسازی در منطقه شما وجود دارد یا خیر!

دیدگاهتان را بنویسید