نحوه ارتباط با انجمن #TeamLSF


جامعه #TeamLSF

به دوستان جدید نیاز دارید؟ اناکو! وقتی مسیر کاهش وزن خودم را طی می کردم ، احساس می کردم کاملا تنها هستم. گویی هیچکس واقعاً درک نکرده است که من چه چیزی را تجربه می کنم یا چرا تغییرات زیادی را ایجاد کرده ام. من واقعاً معتقدم که یک سیستم حمایتی محکم و زنانی که با مسئولیت پذیری به شما کمک خواهند کرد ، کلید ایجاد موفقیت آمیز و حفظ تغییرات هستند ، و این همان جایی است که جامعه #TeamLSF وارد می شود!

اگر تازه شروع به استفاده از Love Sweat Fitness کرده اید ، من می خواهم SUPER ارتباط شما با دیگر دختران بد LSF * را آسان کند تا بتوانید اهداف خود را شکست دهید!

منnstagram

حساب LSF Fitness خود را ایجاد کنید:

این بهترین راه برای ارتباط با تیم LSF است! اگر به دنبال مسئولیت هستید اما نمی خواهید IG شخصی خود را با تمام اهداف تناسب اندام خود غرق کنید ، می توانید حساب تناسب اندام LSF خود را اضافه کرده و ایجاد کنید! در اینجا می توانید از برنامه LSF سلفی های عرق کرده و #تماس های خود را ارسال کنید ، عکس های پیشرفت خود را به اشتراک بگذارید و هر روز به تیم خود انگیزه دهید! ما همه با هم در این امر هستیم و هرچه سهم شما بیشتر باشد ، همه ما می توانیم آنچه را که شما نیاز دارید از شما حمایت کنیم!

مطمئن شوید که حساب LSF شما عمومی است تا بتوانم پست های شما را ببینم و از شما حمایت کنم!

از هشتگ استفاده کنید و پیدا کنید

بنابراین می توانید دختران بیشتری برای دنبال کردن و ارتباط با آنها پیدا کنید ، ببینید در Love Sweat Fitness چه می گذرد و مطمئن شوید که من می توانم بیایم و از شما حمایت کنم!

#تیم TeamLSF چگونه برای پشتیبانی و ایجاد انگیزه متصل شوید

فیس بوک

آیا نیاز به مکالمه با یک دختر دارید؟ گروه مخفی ما در فیس بوک مکانی عالی برای به اشتراک گذاشتن ، درخواست مشاوره و ارتباط با تیم خود است! درخواست عضویت امروز کنید و ما به شما خواهیم رسید. این فقط برای دختران است که می توانید با خیال راحت و راحت همه چیز را بریزید!

یوتیوب

آیا مشترک کانال من هستید؟ هر یکشنبه ، من ویدیوهای جدیدی را به اشتراک می گذارم که زندگی من ، نکات کاهش وزن و هزاران ترفند شگفت انگیز را به اشتراک می گذارد تا به شما کمک کند بهترین زندگی خود را داشته باشید! به انجمن یوتیوب ما بپیوندید و در نظرات سلام کنید تا بتوانم به شما سلام کنم!

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

به عنوان یک جامعه ، ما برای خدمت ظهور می کنیم. ما اینجا به عنوان مکانی امن برای همه زنان هستیم تا بیایند و دیوارهای خود را کنار بگذارند و به یکدیگر کمک کنند در ساختن آنها کمک کنند. در مورد برخی از عمیق ترین ناامنی های خود بی ادب ، صادق و در برابر یکدیگر آسیب پذیر هستیم. ما اینجا برای شما هستیم! این انجمن #TeamLSF بی شباهت به سایر جوامع است و من نمی توانم صبر کنم تا بخشی از داستان شگفت انگیز شما باشم!

خو کتیدیدگاهتان را بنویسید