نباید 2 گل از تیم ملی ایران می خوردیم/ حریف خطرناکی هستیم و راضی هستمساعت: 20:18
تاریخ انتشار: 1301/08/30
کد خبر: 1912736

سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس گفت: فشار زیادی داریم و حرکت بازیکنانم خوب است. باید از این نتیجه راضی باشیم

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ گرت ساوتگیت پس از پیروزی 6 بر 2 انگلیس مقابل ایران در نشست خبری گفت: در پایان بازی شرایط کمی خسته کننده و آزاردهنده بود اما شما این را با یک گل بردید و در لحظات آخر چنین نشان دادید. سبک (حمله کردن).” شما می دهید، باید خوشحال و راضی باشید.

وی ادامه داد: بازیکنان تیم ملی انگلیس بسیار آماده هستند، می خواهیم همین سبک را در زمین پیاده کنیم. بازیکنانم به خوبی با موقعیت ها و اتفاقات بازی کنار آمدند و خودشان را وفق دادند.

سرمربی تیم ملی انگلیس گفت: در نیمه اول شرایط سخت بود اما در طول بازی حریف خطرناکی بودیم و ایران را به دردسر انداختیم. فشار زیادی داشتیم و حرکت بازیکنانم خوب بود. باید از این نتیجه راضی و خوشحال باشیم، اما ناراحتیم که دروازه ما دو بار باز شده و نباید پیشرفت کنیم. امیدوارم مقابل آمریکا عملکرد بهتری داشته باشیم. امروز عملکرد بسیار خوبی داشتیم، اما باید بهتر کار کنیم.

وی همچنین تاکید کرد: بازی در مجموع 24 دقیقه وقت اضافه در دو نیمه داشت و اشتباهاتی که در پایان بازی مرتکب شدیم در نتیجه تفاضل گل ثبت شد. زمان بازی بسیار طولانی است و در چنین شرایطی نمی توان بدون از دست دادن آرامش، تمرکز کرد. وقتی سرعتمان کم شد و انرژی بازیکنان در زمین کم شد، مثل قبل موثر نبودیم.

سرمربی تیم ملی انگلیس تصریح کرد: خیلی از بازیکنان انگلیسی خیلی خوب بازی کردند و نشان دادند که می توانند در آینده به ما کمک کنند. بازیکنان هجومی ما توانستند در خط حمله بسیار خطرناک به نظر برسند و خط هافبک و مدافعان خوب کار کردند و آماده بودند.

ساوتگیت گل ششم به ایران را دلچسب ترین احساس کرد و گفت: گل آخر ما به ایران برایم جالب بود چون کالون ویلسون فداکاری زیادی کرد، او در خدمت تیم بود و به فکر تیم بود تا جک گریلیش گل بزند. این هدف برای من بسیار مهم است. .