می خواهید همین حالا وزن کم کنید؟ این غذاها را بخورید

همه می دانند که غذاهایی وجود دارد که برای شما مفید نیستند. برگر سه‌گانه، دولوکس، پخته شده در چربی بسیار زیاد و با 3000 کالری سس راز برگر را بخورید تا شکم شما در قدردانی رشد کند. منظورم به معنای واقعی کلمه است.

با این حال، غذاهایی وجود دارند که خوردن آن ها هم برای سلامتی و هم برای بدن شما کارهای شگفت انگیزی انجام می دهد. رژیم غذایی حاوی این غذاها باعث کاهش سایز معده، انرژی بیشتر، کنترل فشار خون و کلسترول و به طور کلی شما را جذاب تر می کند. رژیم غذایی سرشار از این غذاها به کاهش وزن سریع و حفظ آن کمک می کند. در اینجا 5 تا از بهترین غذاهایی که به شما حس وسطی می دهند که خدایان به آن حسادت می کنند، آورده شده است.

بادام – در حالی که همه آجیل ها برای شما عالی هستند، بادام ها بهترین آجیل هستند. آنقدر کارهای بزرگ انجام می دهند که ترسناک است. آنها منبع بالایی از پروتئین، منبع فوق العاده بالایی از منیزیم هستند که به کاهش وزن و به دست آوردن انرژی کمک می کند و منبع خوبی از فیبر هستند. بادام همچنین سرشار از اسیدهای آمینه امگا 3 است. اسیدهای چرب امگا 3 نیروگاه های طبیعی هستند که ایمنی را تقویت می کنند، به کاهش وزن کمک می کنند، انرژی می دهند و بسیاری از چیزهای دیگر.

کره بادام زمینی – معلوم شد که همه آن بچه ها به چیزی علاقه دارند. کره بادام زمینی شما را سیر می کند و به شما احساس رضایت می دهد. همچنین منبع عالی پروتئین و چربی های تک غیراشباع است. این چربی ها سطح تستوسترون شما را افزایش می دهند که به رشد عضلات کمک می کند. فقط مراقب کره بادام زمینی باشید که زیاد نخورید، زیرا چربی زیادی دارد.

ترکیه – ترکیه یکی از کم چرب ترین گوشت های موجود است. پروتئین فوق العاده بالایی دارد که از نظر بالینی ثابت شده است که متابولیسم شما را افزایش می دهد و به کاهش وزن کمک می کند. همچنین سرشار از نیاسین، ویتامین B6، روی و آهن است. بوقلمون همچنین دارای مزایای اضافی تقویت سیستم ایمنی بدن شما است.

لبنیات – شیر کم چرب یا بدون چربی، ماست، پنیر و پنیر کوتیج رهبران این دسته قدرتمند هستند. همه آنها منابع باورنکردنی کلسیم هستند که به ساخت استخوان ها و دندان های قوی تر کمک می کند. اما کلسیم همچنین دارای مزایای کمتر شناخته شده ای است که هم در افزایش سرعت کاهش وزن و هم از افزایش وزن جلوگیری می کند.

لوبیا – خانواده لوبیا یکی دیگر از منابع عالی پروتئین است. لوبیا همچنین سرشار از فیبر و آهن است. مطالعات نشان داده اند که رژیم های غذایی سرشار از پروتئین، فیبر و آهن منجر به کاهش وزن قابل توجهی می شود. پروتئین و فیبر نیز به کاهش وزن کمک می کنند، پس از رسیدن به جایی که می خواهید باشید.