مینی جراحی بای پس معده – با چاقی خداحافظی کنید

یک بدن سالم و یک ذهن شاداب می تواند به طور موثر فکر کند و عمل کند. هر بدن بیمار نمی تواند در زندگی پیشرفت کند و از همه لحاظ عقب می ماند. امروزه چاقی یک مشکل اساسی است و افراد زیادی از این بیماری رنج می برند. یک بیمار چاق از مشکلات جسمی، روحی و روانی رنج می برد. آنها معمولاً احساس آزادی ندارند با مردم درآمیزند و از این رو، دنیایی جداگانه برای خود ایجاد می کنند. آنها احساس می کنند که آنها مرد عجیبی هستند. هر چه روز می گذرد از نظر ذهنی ضعیف تر و ضعیف تر می شوند. هیچ کس نمی تواند یک فرد چاق را به هیچ وجه آشتی دهد. اما امروزه یک فرد چاق دلیلی برای لبخند زدن دارد. مینی بای پس معده چربی اضافی بدن یک فرد چاق را از بین می برد و زندگی عادی را برای او ممکن می سازد. این تنها و تنها روش حذف چربی های اضافی از بدن است.

جراحی مینی بای پس معده یک جراحی بسیار ساده است که غذای اضافی، چربی و کالری روده کوچک را کاهش می دهد. دو روش برای انجام جراحی معده وجود دارد. جراحی لاپاراسکوپی و برش باز هستند. در جراحی لاپاراسکوپی بای پس معده، چندین برش کوچک در ناحیه شکم ایجاد می شود و با استفاده از لاپاراسکوپ و ابزار جراحی با طراحی خاص، عمل دستگاه گوارش انجام می شود. یک دوربین فیلمبرداری کوچک به یکی از لاپاراسکوپ ها متصل شده و در یک برش قرار می گیرد. جراح این عمل را در حالی انجام می دهد که تصویر ویدئویی را روی مانیتور تلویزیون تماشا می کند. اما در یک برش باز، یک برش بزرگتر شکم انجام می شود و این روند بسیار دردناک است. مینی جراحی معده کاملا بی خطر است و بیمار چاق اکنون می تواند نفس راحتی بکشد.

مینی بای پس معده (MGB) یک جراحی لاپاراسکوپی سریع است و انجام آن تنها 30 دقیقه طول می کشد. این روند اصلا دردناک نیست و بیمار می تواند بعد از عمل به خانه برود. بای پس معده Roux-en-Y (RGB) رایج ترین جراحی کاهش وزن است. این روش جراحی کوچک معده رویکردهای محدود کننده و سوء جذبی را برای جراحی چاقی ترکیب می کند. پس از عمل، بیماران باید رژیم غذایی سختی را دنبال کنند. او باید سه مرحله از رژیم غذایی را بگذراند، اول، رژیم غذایی مایع، دوم، رژیم غذایی پوره و سوم رژیم غذایی منظم. اگر فردی تمام دستورات پزشک را دنبال کند، می تواند خیلی زود کار خود را از سر بگیرد.

در ابتدا، یک فرد چاق تمام تلاش خود را می کند تا وزن خود را کاهش دهد. او روش های مختلفی را برای کاهش وزن خود انجام می دهد اما به سختی روی بدن او تأثیر می گذارد. در نهایت او باید تحت عمل جراحی کوچک معده قرار گیرد. چاقی روز به روز به سرعت در حال رشد است و بسیاری از کشورها در حال مبارزه با این بیماری هستند. این بیماری آنقدر وحشتناک است که ممکن است جان افراد را نیز بگیرد. مینی بای پس معده چاقی را به طور کامل درمان می کند. هنگامی که عمل با موفقیت انجام شود، فرد می تواند از زندگی نهایت لذت را ببرد. پس از عمل، سطح اعتماد به نفس او افزایش می یابد. جراحی برای افراد چاق یک نعمت است. به گفته سازمان بهداشت جهانی (WHO)، ایالات متحده به شدت تحت تأثیر این بیماری و یافتن راه‌هایی برای خروج از آن قرار گرفته است. با ظهور مینی جراحی معده، فرد چاق می تواند با این بیماری خداحافظی کند.