میلیاردها دلار در بانک 3.5 تریلیون دلاری برای رأی گیری مخفی شده است


لایحه 3،5 تریلیون دلاری مهندسی اجتماعی دموکرات ها ، که توسط روسای جمهور بایدن و نانسی پلوسی حمایت می شود ، بنگرید بهتر بسازید. این را باید تقلب سیاسی نامید.

این 2465 صفحه میلیاردها دلار کمک های بلاعوض به سازمان های ناشناس جامعه برای اهداف مبهم مانند ترویج “مشارکت جامعه” ، ارائه “پشتیبانی و مشاوره” و “ایجاد زیرساخت مدنی عادلانه” را پوشش می دهد.

ترجمه: دلار مالیات دهندگان شما حقوق و دستمزد گروه های حامی چپ در طول انتخابات را تامین می کند. در مقابل ، آنها تبدیل به ارتش مبارزات انتخاباتی می شوند ، از بانک های تلفن استفاده می کنند ، رأی ها را جمع آوری می کنند و مردم را برای رأی گیری در روز انتخابات همراهی می کنند.

حساب Build Back Better ده ها میلیارد دلار – مبلغ بی سابقه ای – در سازمان های اجتماعی سرمایه گذاری می کند. این به این دلیل است که دموکرات های کنگره دو قانون رای گیری – HR 1 و HR 4 – را مطالعه نکرده اند که قوانین انتخابات را به نفع حزب آنها تغییر دهد. Build Back Better بهترین گزینه حزب برای به دست آوردن برتری انتخاباتی است.

این لایحه نه تنها از سازمان های غیر انتفاعی جامعه حمایت می کند ، بلکه با تحویل میلیاردها دلار پول نوپا به مشاغل محلی ، نفوذ آنها را تقویت می کند.

بر اساس قانون جدید ، اداره مشاغل کوچک مبالغ هنگفتی را به سازمان های غیر انتفاعی توزیع می کند که به عنوان “جوجه کشی” عمل می کنند و برای راه اندازی شرکت ها در مناطق “بسیار کوچک” وجوه پرداخت می کنند. جالب اینجاست که SBA در حال حاضر دفاتر منطقه ای در سراسر ایالات متحده برای کمک به استارتاپ ها دارد و می تواند خود بودجه را توزیع کند. در عوض ، واسطه شدن افراد غیر انتفاعی را آسان می کند.

چگونه بخشی از پول در لایحه هزینه پیشنهادی هزینه می شود.
چگونه بخشی از پول در لایحه هزینه پیشنهادی هزینه می شود.

نود درصد استارتاپ ها شکست می خورند. هیچ مکان خطرناکی برای دادن پول به مالیات دهندگان وجود ندارد. با این حال ، قانون استانداردهایی را برای شرکت ها برای دریافت بودجه تعیین نمی کند ، مگر اینکه آنها باید متعلق به اکثریت اعضای “جوامع کم نماینده” باشند ، از جمله ساکنان مناطق با فقر بالا و قبلاً زندانی. چیزی که آنها نمی توانند داشته باشند سابقه است. اگر آنها به مدت پنج سال فعالیت کنند ، واجد شرایط نیستند.

از نظر اقتصادی ، پول مالیات دهندگان است. واضح است که هدف سیاسی است. این مربوط به خرید رای است.

به طور خلاصه ، غیر انتفاعی می توانند 90 میلیارد دلار برای حمایت از فعالیت های خود یا توزیع به دوستان تحت این قانون ، که تقریباً معادل کل بودجه ایالت فلوریدا است ، دریافت کنند.

از لحاظ تاریخی ، ماشینهای سیاسی که در ازای رای دادن منافع می دادند محلی بودند ، مانند بوستون ، نیویورک و کانزاس سیتی در قرن 19. جیمز پندرگست ، رئیس کانزاس سیتی توضیح داد: “همه چیز در آن کارهایی را برای مردم انجام داد ، و بعداً آنها کارهایی را برای شما انجام خواهند داد.”

طرح Betsy McCaughey برای ساختن دوباره بهتر a نامیده می شود "تقلب"
بتسی مک کاخی طرح Build Better Better را “کلاهبرداری” نامید.

باراک اوباما ، سازمان دهنده جامعه که رئیس جمهور شد ، استاد سیاست ماشین بود. قانون مراقبت های مقرون به صرفه – ObamaCare – کارهای مهم ثبت نام برنامه های بهداشتی را به سازمان های اجتماعی واگذار کرد ، که به طور گسترده از آن حمایت مالی کرد و در عین حال ثبت نام افراد برای رای دادن را به آنها واگذار کرد. اوباماکر سازمان های اجتماعی را با بودجه دولتی اما بدون قوانین دولتی به رتبه پنجم تغییر داد.

در حال حاضر ، Build Back Better طیف وسیع تری از سازمان ها را تأمین می کند. این سازمان 5.7 میلیارد دلار به پروژه های تثبیت محله به رهبری جامعه اختصاص می دهد. ترجمه: تجمعات و اقدامات قانونی برای متوقف کردن جنسیت زدایی و “جابجایی”.

همچنین 5 میلیارد دلار برای یارانه های آب و هوایی و عدالت برای پرداخت سازمان های جامعه ، به منظور “تسهیل مشارکت جوامع محروم در فرایندهای ایالتی و فدرال” در دسترس است. ترجمه: سازماندهی اعتراضات و مطالبه صندلی در هیئت مدیره منطقه.

صدها میلیون دلار برای افزایش نرخ مرگ و میر زنان سیاه پوست در نظر گرفته شده است ، اما حتی در چنین موضوعی جدی ، قانون از سازمان های اجتماعی می خواهد که بر مراکز بهداشتی معتبر ، بیمارستان های آموزشی و دانشکده های پرستاری اولویت داشته باشند. اول سیاست.

نانسی پلوسی ، رئیس مجلس
دموکرات ها همچنین سعی کردند پیشنهادات رای گیری را تصویب کنند.
J. Scott Applewhite / AP

برای هر سازمان جامعه چپ گرایانه یک کمک مالی بهتر ایجاد کنید. دلایل آن از رشد و تنوع نیروی کار دولا گرفته تا آموزش های ضد تبعیض و سوگیری است.

جمهوریخواهان گاهی اوقات به تجربه کاری اوباما به عنوان سازمان دهنده جامعه می خندیدند. با این حال ، اگر “ساختن بهتر” تصویب شود ، دموکرات ها برای آخرین بار می خندند و پول زیادی را در جوامع چپ سرمایه گذاری می کنند تا نردبان را در برابر یک سیستم دوجانبه عادلانه کج کنند.

بتسی مک کاخی فرماندار سابق نیویورک است.

دیدگاهتان را بنویسید