ممنوعیت مجوز واکسن در تگزاس با درخواست وزارت دفاع مبنی بر دریافت ضبط توسط پیمانکاران فدرال در ایالت آزمایش شد.


پنتاگون روز پنجشنبه اعلام کرد که با وجود دستور گرگ ابوت ، فرماندار جمهوریخواه ، گرگ ابوت ، فرمان واکسیناسیون در ایالت لون استار ، پزشکان دفاعی و کارکنان آنها ، از جمله کسانی که در تگزاس هستند ، باید واکسن علیه COVID-19 دریافت کنند.

به گفته پنتاگون ، دستورالعمل های فدرال بر قوانین ایالتی و محلی غالب است ، از جمله فرمان اجرایی ابوت که از “هر نهادی در کشور” برای اجرای دستور واکسن COVID-19 جلوگیری می کند.

در دستورالعمل های فدرال آمده است: “این الزامات مطابق با قوانین فدرال اعلام شده و جایگزین هرگونه قوانین و مقررات متعارض ایالتی یا محلی است.” “علاوه بر این ، هیچ چیز در دستورالعمل های کارگروه عدم رعایت قوانین ملی قابل اجرا یا دستورالعمل شهرداری مبنی بر وضع پروتکل های ایمنی بیشتر در محل کار را نسبت به پروتکل هایی که مطابق دستورالعمل های گروه کار تعیین شده است ، توجیه نمی کند.”

مانتات ها در CAKCIL می توانند از پلیس خارج شوند و در مناطق شهری نمایش های آتش نشان دهند

طبق گزارش شرکت توسعه اقتصادی تگزاس (TEDC) ، دستور واکسن به طور مستقیم بر هزاران کارمندی که برای پیمانکاران فدرال در تگزاس کار می کنند ، از جمله صنایع هوافضا و صنایع دفاعی که بیش از 148000 نفر در این ایالت مشغول به کار هستند ، تأثیر می گذارد.

کاخ سفید ماه گذشته اعلام کرد که پیمانکاران فدرال باید تا 8 دسامبر واکسن ضد کووید -19 داشته باشند.

جیسون میلر ، معاون دفتر مدیریت و بودجه کاخ سفید برای توجیه اختیارات پیمانکاران فدرال ماه گذشته گفت که نیاز به واکسن “کاهش غیبت ها ، کاهش هزینه های کار و افزایش کارآیی پیمانکاران و پیمانکاران فرعی که در حال کار هستند” برای دولت فدرال است. … “رویترز گزارش می دهد.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

پس از فرمان اجرایی بیدن در مورد واکسن برای پیمانکاران فدرال ، بوئینگ این هفته اعلام کرد که به واکسیناسیون بیش از 125000 کارمند احترام گذاشته و یا از دست دادن شغل خود را تقاضا می کند.

در اوایل ماه جاری ، وزارت دفاع در نامه ای اعلام کرد که بیش از 700000 کارمند غیرنظامی باید تا پایان ماه نوامبر در برابر ویروس کرونا واکسینه شوند.

در یادداشتی که توسط کاتلین هیکس ، معاون وزیر دفاع امضا شده است ، آمده است: “همه کارمندان دولت وزارت دفاع باید تا 22 نوامبر 2021 به طور کامل واکسینه شوند.

دیگر مجریان مهم در تگزاس عبارتند از لاکهید مارتین ، Raytheon Technologies و L3Harris Technologies.

نمی توان فوراً برای اظهار نظر به دفتر فرماندار ابوت مراجعه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید