ملی پوشان مقابل انگلیس نتیجه بزرگی خواهند گرفتساعت: 12:16
تاریخ انتشار: 1301/08/30
کد خبر: 1912615

نماینده و عضو هیئت مدیره فدراسیون فوتبال گفت: انشاالله بچه ها از تمام توان خود برای کسب نتیجه بزرگ در این بازی و آرزوی مردم استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانا از دوحه، احسان اصولی سخنگوی فدراسیون فوتبال و عضو هیئت مدیره درباره آخرین وضعیت تیم ملی ایران در آستانه بازی با انگلیس گفت: بی صبرانه منتظر اولین هستیم. مسابقه تیم ملی. تمهیدات و اقدامات لازم در این زمینه به اندازه کافی و کامل انجام شده است و خدا را شاکریم که از حمایت مردم و مسئولین برخوردار بوده ایم. همه اینها انرژی مثبتی برای تیم ملی و بازیکنانش ایجاد می کند. انشاالله تمام انرژی خود را به کار می گیرند تا در این بازی و به سلیقه مردم نتیجه ای عالی بگیرند.

وی افزود: آنچه اهمیت دارد برنامه ریزی و تلاش کودک است; عزم را در کودکان می بینیم. انشاالله مردم بازی قابل قبول و فوق العاده ای را ببینند. اینها عوامل مهمی هستند که باید در نظر گرفته شوند. در این چند ساعت باقی مانده از مردم می خواهم احساسات مثبت و انرژی مثبت بفرستند. با دعای خیر و پیام و نگرش مثبت از تیم ملی حمایت کنید تا شاهد درخشش تیم ملی در این روز باشیم.

اصولی در خصوص پاداش در نظر گرفته شده از سوی هیات مدیره فدراسیون فوتبال برای ملی پوشان فوتبال ایران گفت: هیات رئیسه تصمیماتی گرفته است انشالله به موقع اقدام خواهد شد.

سخنگوی فدراسیون نیز درباره این اتفاق گفت: با این حال از کسانی که به صورت حرفه ای در فوتبال فعالیت می کنند چنین نگاهی قابل انتظار است. در مورد چیزهایی که به آنها مربوط نمی شود اظهار نظر نکنید و فضای حرفه ای را ترک نکنید.


بیشتر بخوانید؛


اوسلی: از فیفا می‌خواهیم که بازیکنان تیم ملی فوتبال را از سربازان ایرانی/جانبه‌ساز بودن خود باز دارد