معضل سودا

نوشیدنی شماره 1 که پزشکان، دندانپزشکان و هر متخصص بهداشت به ما توصیه می کنند چیست؟ نه نوشیدنی؟ این آبمیوه، قهوه، آبجو، الکل یا چای نیست. نوشابه است. نه فقط رژیم غذایی یا منظم. بیشتر از این است. این همان چیزی است که نوشابه از آن ساخته شده است.

اولین ماده ای که خطرناک است اسید فسفریک است. این چیزی است که از طریق میزها و سیمان می خورد. همچنین این چیزی است که به نوشابه گاز می دهد. این طعم تلخ و گرمی است که با اولین نوشیدن آن به دست می آورید. سپس، رنگ کاراملی در نوشابه های تیره وجود دارد. این یک سرطان زا شناخته شده است.

در نوشابه های معمولی، شکر وجود دارد که من به طور گسترده در مورد آن صحبت کرده ام. در رژیم های غذایی، یک ماده شیمیایی خطرناک تر، آسپارتام وجود دارد. مطالعات این ماده شیمیایی را با افزایش وزن، اختلالات عصبی و افسردگی مرتبط می دانند. در بدن ما به اسید فرمیک و فرمالدئید تجزیه می شود. اگر در عضلات، مفاصل، کبد، قلب یا ذهن خود مشکلی دارید، آسپارتام آنها را بدتر می کند. در واقع، 75 درصد از شکایات بدون نسخه به FDA در مورد آسپارتام است.

سپس ده ها افزودنی دیگر وجود دارد که ما وقت نداریم در مورد آنها صحبت کنیم.

بهترین نوشیدنی چیست؟ تعجب آور نیست، آب. انسان ها روی آب رشد کردند. ما حدود 70 درصد آب هستیم. ما در واقع هوس آب داریم.

اکثر مردم فکر می کنند آب چیزی در آن نیست. اجازه دهید به شما بگویم، با داشتن سابقه ای در شیمی، می دانم که آب چیزهای زیادی در خود دارد. بهترین مواد، مواد مغذی هستند که آب را خوش طعم می کنند.

منیزیم، پتاسیم، سدیم، کلسیم و کربنات ها، فسفات ها و سولفات ها. ما به این مواد مغذی نیاز داریم و برای افرادی که در مناطق سخت آب زندگی می کنند، مشابه منطقه ما، دوزهای خوبی از مواد مغذی مهم را فقط از آب آشامیدنی دریافت می کنیم.

آب های زیرزمینی سالم ترین و با مزه ترین آب موجود در جهان هستند. اما باید آن را آزمایش کنید، باکتری های خاصی وجود دارند که می توانند در آب های زیرزمینی رشد کنند.

اگر آب لوله کشی می خورید، اشکالی ندارد. این آب بسیار تست شده و بسیار سالم است. در بسیاری از مناطق ما آب خود را از رودخانه تامین می کنیم. در برخی دیگر، زمین است. آب بطری ممکن است آزمایش شده باشد یا نباشد و نیازی نیست به شما بگویند که آن را از کجا تهیه کرده اند. برخی شرکت‌ها به خوبی آزمایش می‌کنند و آب خوبی ارائه می‌دهند، بنابراین اگر نگران هستید، نتایج آزمایش را بپرسید. من کردم.

بیشتر از آن، مفاصل ما برای نرم و بدون درد به آب نیاز دارند. در واقع، افراد مبتلا به آرتریت اغلب دچار کم آبی هستند. این یک علت نیست، اما قطعا مرتبط است. آب اندام های ما را عاری از سموم نگه می دارد. این باعث می شود که غذای ما در سیستم گوارش ما حرکت کند.

آب می تواند به اشکال مختلف باشد. دمنوش های گیاهی و برگ سالم هستند، به عنوان آب محسوب می شوند و مواد مغذی فوق العاده ای را ارائه می دهند. آبمیوه، قهوه و الکل این کار را نمی کند زیرا شکر، کافئین و الکل بدن را کم آب می کند. اگر به سودا علاقه دارید، آب سلتزر را امتحان کنید.