معضل ترامپ: برای پیروزی مجدد در مجلس نمایندگان ، رئیس NRCC به دنبال رئیس جمهور سابق می رود


در حالی که تام امر نماینده مجلس در مورد ارقام قابل اعتماد کمیته ملی جمهوریخواه کنگره (NRCC) برای جمع آوری کمک های مالی برای سه ماهه سوم صحبت می کرد ، رئیس مجدد پارلمان تأکید کرد که “رای دهندگان مایلند نانسی پلوسی را اخراج کرده و در قبال دولت شکست خورده بایدن پاسخگو باشند.”

جمهوری خواه مینه سوتا امسال بارها تأکید کرده است که رای دهندگان جمهوری خواه در انتخابات میان دوره ای 2022 مجلس نمایندگان را با قدرت تصاحب کردند ، زمانی که جمهوری خواهان به سود خالص تنها پنج کرسی در 435 عضو مجلس نیاز دارند تا اکثریت خود را در انتخابات میان دوره ای از دست بدهند. 2018

امر آخرین سخنان خود را روز چهارشنبه هنگام پاسخ به سوالات خبرنگاران بیان کرد. اما یک روز قبل ، رئیس جمهور سابق ترامپ در بیانیه ای اعلام کرد “تا زمانی که تقلب در انتخابات ریاست جمهوری 2020 را حل نکنیم (که به طور کامل و قطعی آن را مستند کرده ایم) ، جمهوری خواهان در سالهای 22 یا 24 رأی نمی دهند.”

کمیسیون انتخاب منازل مسکونی در این سال بیش از 100 میلیون دلار هزینه می برد

رئیس جمهور سابق تاکید کرد: “این تنها مهمترین کاری است که جمهوری خواهان انجام می دهند.”

اظهارات ترامپ در حالی مطرح می شود که او همچنان به طور غیر منطقی ادعا می کند که شکست او در انتخابات 2020 در مقابل بایدن رئیس جمهور آمریکا نتیجه انتخابات “تقلبی” بود که با “تقلب گسترده در رای دهندگان” افزایش یافت و فشار بر تجدید نظرهای حزبی در انتخابات در سراسر کشور بود.

امر در پاسخ به اظهارات ترامپ ، پاسخ داد که “رئیس جمهور سابق ، یک فرد خصوصی … البته او حق دارد نظر خود را اعلام کند.”

رئیس NRCC تأکید کرد که “رای دهندگان مطمئن جمهوری خواه در سراسر کشور مشتاقانه منتظر فرصت 22 نوامبر هستند” تا بتوانند اکثریت پارلمانی را بدست آورند.

تام امر نماینده مینه سوتا ، رئیس کمیته ملی جمهوریخواه کنگره ، در راه مبارزات انتخاباتی.

با این حال ، نمی توان انکار کرد که ترامپ ، نزدیک به 10 ماه فاصله با کاخ سفید ، هنوز در بین رای دهندگان جمهوری خواه و سیاستمداران جمهوریخواه بسیار محبوب و تأثیرگذار است. رئیس جمهور سابق همچنان نقش پادشاه را در سیاست جمهوری اسلامی بازی می کند ، زیرا چندین بار در سال 2024 با کاخ سفید معاشقه می کند.

ترامپ مراسم بزرگ جمع آوری کمک های مالی NRCC را در 8 نوامبر در تمپا فلوریدا رهبری خواهد کرد.

امر خاطرنشان کرد: “ما مفتخریم که رئیس جمهور شام پاییزی ما را هدایت می کند. این هنوز بزرگترین قرعه کشی در مهمانی ما است. ما خوشحالیم که به تلاش های خود برای اخراج نانسی پلوسی کمک می کنیم.”

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این با آنچه رئیس جمهور در اواخر ژانویه ، درست یک هفته پس از پایان دوره ریاست جمهوری ترامپ ، به فاکس نیوز گفت ، مطابقت دارد ، زمانی که او گفت رئیس جمهور سابق “نیرویی در سیاست آمریکا است و من انتظار دارم او همچنان به قوت خود باقی بماند”. “

روز پنجشنبه ، امر همچنین خاطرنشان کرد که کمیته وی ، به دنبال کسب اکثریت در پارلمان ، “به تاکید بر سیاست های دولت ترامپ ادامه می دهد. آنها بسیار محبوب بوده اند و هنوز هم فوق العاده محبوب هستند.”

دیدگاهتان را بنویسید