معاشقه با چربی

معاشقه سرگرم کننده است. معاشقه برانگیختن یک احساس به سطح علاقه است. ما می توانیم با اسکی، موج سواری، دویدن ماراتن یا دختر همسایه معاشقه کنیم. معاشقه یعنی آزمایش آب قبل از اینکه بپریم. حالا اگر در موقعیتی هستید که باید مقداری چربی جدی از دست بدهید یا فقط در راه رفتن تکان بخورید، باید از معاشقه گذشته و تعهد بدهید.

راهی وجود دارد، راهی معقول برای اینکه فردی سالم، لاغر و خوش اندام باشید که همه بخواهند با آن معاشقه کنند. رویکرد این تعهد جدید این است که برنامه‌ای را متناسب با آنچه می‌توانید انجام دهید و انجام خواهید داد تا در ظاهر خود تفاوت ایجاد کنید، تنظیم کنید. ترکیبی از رژیم غذایی و ورزش وجود دارد که در واقع لبخندی بر لبان شما می نشاند و به شما اطمینان می دهد که “من می توانم آن را انجام دهم”.

چه راه بهتری برای رها کردن چربی ها با دانستن اینکه رژیم غذایی و ورزش را انتخاب کرده اید که به آن متعهد هستید، حتی از جلسات روزانه خود لذت می برید و مشتاقانه منتظر آن هستید. وقتی از انتخاب های خود راضی هستید، زمان می گذرد و قبل از اینکه متوجه شوید در جایی موفق می شوید که به احتمال زیاد قبلاً به طرز بدی شکست خورده اید. چه کسی با تمرینات غیرممکن با وزنه، دویدن و ورزش های بدنسازی که به سادگی قادر به انجام آن ها نیستید، زمانی که به شما ورزش های جایگزین کنترل چربی پیشنهاد می شود که دوست دارید و انجام خواهید داد، باقی بماند؟ پاسخ وجود دارد. انجام خواهد داد.

برنامه‌ای را پیدا کنید که متعهد است شما را به فرد موفقی در کاهش چربی تبدیل کند که می‌دانید می‌خواهید باشید و خیلی زود با هر کسی که می‌شناسید راز عالی به نظر رسیدن خود را به اشتراک بگذارید. از معاشقه با ما دست بردارید و بیایید و با متخصصانی که شما را در مسیر درست قرار می دهند ملاقات کنید. سفارشی. خارق العاده.