مشکل مدیریت/ واگذاری ادارات در نهاوند مشکل مدیران ناکارآمد و دفاتر مدیریتی است.ساعت: 12:59
تاریخ انتشار: 1301/05/13
کد خبر: 1887865

ضرغام احمدوند در سفر ریاست جمهوری از اختصاص 327 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه های نهاوند خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از به وقت همدان; ضرغام احمدوند فرماندار نهاوند در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: در سفر رئیس جمهور به استان دو وزیر و چند معاون وزیر به نهاوند سفر کردند و از پروژه ها بازدید و در جریان مشکلات این شهرستان به نمایندگان دولت قرار گرفتند..


او بیان کرد: 36 سهم شهرستان نهاوند در سفر رئیس جمهور به استان همدان یک میلیارد تومان است که موجب توسعه شهرستان می شود..


احمدوند افزود: در این بازدید تمرکز بر پروژه های فوق بود 3 درصد پیشرفت مادی داشت و خوشبختانه پروژه های نیمه تمام نهاوند در طول این تور اعتبار خوبی داشتند..


وی ادامه داد: این سفر برکات زیادی دارد و این شهرستان در بخش های کشاورزی، ساختمانی، راه سازی، ورزش و… اعتبارات خوبی دریافت کرده است..


فرماندار نهاوند در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: بحث نظارت بر شعب در نهاوند مشکل است و ما آن را قبول نداریم و قابل قبول نیست..


احمدوند با تاکید بر اینکه بی تفاوتی مدیران نسبت به مشکلات مردم برای ما غیرقابل قبول است، گفت: انتصابات اخیر در استانداری، دولت انقلابی است و در بقیه انتصابات تلاش خواهیم کرد انقلابی و جهادگر نصب کنیم. ، نیروهای متخصص و زحمتکش. برای رسیدگی به مشکلات مردم.


مدیران باید جهادی، مردم مدار، پاسخگو، انقلابی و ولایتمدار باشند و مدیری که در ساعات اداری رفت و آمد می کند قابل قبول نیست و باید شبانه روز برای مردم کار کند..


احمدوند افزود: مدیران باید پاسخگو باشند و برای تعیین تکلیف ناظران ادارات اقداماتی انجام شده است اما برخی ادارات کل همچنان ناظر هستند اما این اقدام باید انجام شود..


مدیران و ادارات ناکارآمد که توسط سرپرستان اداره می شوند به زودی منصوب خواهند شد.


فرماندار نهاوند به مشکل اصلی این روزهای نهاوند اشاره و بیان کرد: بیشتر مشکلات این شهرستان در سال های اخیر مربوط به خشکسالی و کم آبی است و باید این مشکل توزیع آب مدیریت شود..


وی گفت: شرایط رسانه ای در شهرستان مساعد است و رسانه پل ارتباطی بین مردم و مسئولان است، از این رو وظیفه مهمی بر عهده آنهاست..


احمدوند در خاتمه با بیان اینکه انتقاد منصفانه و دلسوزانه خبرنگاران و اصحاب رسانه را می پذیرم، تصریح کرد: امیدواریم مدیران در مقابل انتقادات رسانه ای حد تحمل خود را افزایش دهند چرا که سیزدهم مردمی و انقلابی است چرا که از گلایه ها و مطالبات علیه دولت، رسانه ها، خبرنگاران… برای حل مشکلات مردم درخواست قابل قبول نیست..


انتهای پیام//