مسابقات سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد + فیلم و عکسساعت: 19:29
تاریخ انتشار: 1301/08/29
کد خبر: 1912490

مرحله منطقه ای چهارمین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج با حضور 23 تیم در کهگیلو و بویار احمد آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از صبح زاگرس ؛ چهارمین رویداد تولید محتوای بسیج کهگیلو و بویراحمد عصر امروز یکشنبه 8 آبان ماه با هدف شناسایی پتانسیل ها و توانمندی های بالقوه بسیج در حوزه ویژه محتوایی برگزار می شود. تولید، ارتقا و ارتقای این توانمندی های فنی و خلاقانه و همچنین تقدیر از استعدادهای برتر حوزه دیجیتال هر ساله با هدف اشتغالزایی در کهگیلو و بویراحمد در حسینی طرالله شهرستان یاسوز برگزار می شود. ترویج اقتصاد و کسب و کارهای دیجیتال.این رویداد ویژه ۴۸ ساعته در سه دسته انیمیشن و انیمیشن، بازی های موبایل و نرم افزارهای موبایل برگزار می شود و شرکت کنندگان در گروه های ۳ تا ۵ نفره برای شرکت در هر یک از این سه دسته قرار می گیرند.

در بخش پویا، تبیین موضوعاتی چون جهاد، وحدت اسلامی، سبک زندگی، فرهنگ ایثار و مقاومت، آداب و رسوم، آسیب های اجتماعی و اهدای خون، در بخش نرم افزار ویژه تلفن همراه قرآن و عترت، با موضوعات جهاد خدمت، گردشگری، شهری خدمات، ورزش و سلامت، سبک زندگی و موضوعات آموزش و بازی های ویژه تلفن همراه، قرآن و عترت، اقتدار ایران، سبک زندگی، بازی های آموزشی، گردشگری، خدمات شهری، سلامت و ورزش مشخص می شود.

مسئول انجمن فضای مجازی فالین در مراسم افتتاحیه چهارمین رویداد تولید محتوای بسیز در گفتگو با خبرنگار ما افزود: رویدادهای استارتاپی محل مناسبی برای صاحبان کسب و کار برای معرفی ایده های جدید، ایده های نو و … است. ذهن خلاق برای جامعه هدف

محمود محمدی با اشاره به اینکه استارت آپ ها به عنوان موتور محرکه می توانند پتانسیل نهفته را به جامعه معرفی کنند، اظهار داشت: حضور در این رویدادها محل مناسبی برای دیدار با گروه ها و ایده ها و افراد دارای خلاقیت و ایده است که با مخاطبان در میان گذاشت.

وی با بیان اینکه تولیدات منحصر به فرد و کاربردی در فضای مجازی علاوه بر آگاهی بخشی و اطلاع رسانی می تواند در بحث اقتصادی نیز موثر باشد، خاطرنشان کرد: در این زمینه چهارمین مرحله از رویداد منطقه ای تولید محتوا در آبان ماه برگزار می شود. 29 لغایت 1 آذرماه در یاسوج. .

مسئول مجمع فعالان فضای مجازی استان، استقبال پرشور شرکت کنندگان دوره را برشمرد و گفت: علاوه بر این رویداد، بیش از 250 شرکت کننده آثار خود را به بخش عمومی این رویداد ملی و تولیدات خود ارسال کردند. قدر پس از قضاوت کردن..

محمدی به حضور بیش از 60 شرکت کننده در قالب 23 تیم در چهارمین دوره این رویداد که در استان برگزار شد اشاره کرد و گفت: در این دوره شرکت کنندگان در رشته های انیمیشن، نرم افزار موبایل و موبایل با یکدیگر به رقابت می پردازند. بازی ها.

وی در پایان با تاکید بر اهمیت برگزاری این گونه برنامه ها در سطح منطقه، از مسئولین دعوت کرد تا از نزدیک از گروه های شرکت کننده در برنامه بازدید کرده و با ایده ها و ساختارهای آنها آشنا شوند.


انتهای پیام/