مسابقات جهانی والیبال؛ اطلاعیه برنامه 30 روزه ایران/ 6 بازدید تدارکاتی دانشجویان عطاییساعت: 18:20
تاریخ انتشار: 1301/05/05
کد خبر: 1885979

تیم ملی والیبال ایران برای حضور در مسابقات قهرمانی مردان جهان 6 دیدار تدارکاتی و دوستانه برگزار می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان در سال 2022 با حضور 24 تیم در لهستان و اسلوونی از 4 تا 20 شهریور 1401 برگزار می شود.

اردوی تدارکاتی تیم ملی والیبال ایران از روز دوشنبه 19 مردادماه آغاز می شود و مردان والیبال ایران 6 دیدار تدارکاتی و دوستانه در راه خواهند داشت تا برای حضور شایسته در مسابقات جهانی مردان آماده شوند.

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی تیم ملی، تیم والیبال مردان ایران روز شنبه 31 مردادماه تهران را به مقصد لهستان ترک می کند و پیش از حضور در جام واگنر، دو دیدار تدارکاتی و دوستانه مقابل تیم ملی اوکراین خواهد داشت. 24 و 25 مرداد ماه برگزار شد.

تیم ملی والیبال اوکراین در گروه اول مسابقات قهرمانی مردان جهان با تیم های صربستان، تونس و پورتوریکو همگروه است.

تیم ملی والیبال ایران به عنوان هدف بعدی آماده سازی در جام واگنر شرکت می کند و در روزهای 27 تا 29 مردادماه به ترتیب به مصاف صربستان، لهستان و آرژانتین خواهد رفت.

شاگردان بهروز عطایی یکشنبه 30 مردادماه لهستان را به مقصد اسلوونی ترک می کنند و روز سه شنبه 10 شهریور در آخرین دیدار دوستانه به مصاف تیم ملی اسلوونی می روند.

فرانسه، اسلوونی، آلمان و کامرون در گروه چهار مسابقات قهرمانی جهان مردان قرار دارند که دیدارهای مرحله مقدماتی خود را در لیوبلیانا، پایتخت اسلوونی برگزار می کنند.

تیم ملی والیبال ایران در مرحله مقدماتی رقابت های مردان جهان در شهر لیوبلیانا پایتخت اسلوونی به مصاف رقبای خود (آرژانتین، مصر و هلند) می رود.


قهرمان جهان؛ برنامه 30 روزه تیم ملی والیبال ایران

طبق برنامه اعلام شده از سوی تیم ملی، مردان والیبال ایران از 19 مردادماه تمرینات خود را در سالن فدراسیون آغاز کرده و تا 30 مرداد در دو شیفت صبح و عصر به تمرینات بدنسازی و توپی خود ادامه می دهند. بازیکنان تیم ملی کشورمان پس از یک روز استراحت پس از هر سه روز تمرین، 31 مرداد عازم لهستان می شوند.

شاگردان آتای در روزهای 24 و 25 مردادماه در لهستان دو دیدار تدارکاتی و دوستانه مقابل تیم ملی اوکراین خواهند داشت و سپس در جام واگنر شرکت خواهند کرد.

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال جام واگنر لهستان با حضور چهار تیم از ایران، صربستان، لهستان و آرژانتین از 27 تا 29 مردادماه برگزار می شود و تیم ملی ایران پنجشنبه 6 مرداد به مصاف صربستان می رود. آنها روز جمعه 28 آگوست به مصاف تیم ملی لهستان می روند

در ادامه تیم ملی کشورمان روز شنبه 9 مرداد به مصاف تیم ملی آرژانتین می رود و یکشنبه 9 مرداد لهستان را به مقصد اسلوونی ترک می کند تا روز سه شنبه 10 شهریور در دیداری دوستانه فینال به مصاف تیم ملی اسلوونی برود. و مطابقت ساخت.

مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان در سال 2022 با حضور 24 تیم به میزبانی لهستان و اسلوونی از 4 تا 20 شهریور 1401 برگزار می شود و تیم ملی والیبال ایران ساعت 20 روز شنبه 14 شهریور به مصاف آرژانتین می رود.

شاگردان عطایی روز دوشنبه 7 شهریور ساعت 20 به مصاف تیم ملی مصر می روند و چهارشنبه 9 شهریور با هلند دیدار خواهند کرد.

در پایان مرحله گروهی قهرمانی جهان، دو تیم برتر هر گروه به مرحله دوم راه پیدا می کنند و چهار تیم برتر از تیم های سوم هر یک از شش گروه به مرحله حذفی راه می یابند.

ادامه مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان در سال 2022 شامل مرحله یک هشتم نهایی، یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و نهایی و در مجموع 52 مسابقه (گروهی و حذفی) برگزار و قهرمان در این رقابت ها مشخص خواهد شد.

انتهای پیام/