مزایا و معایب رژیم کوکی

ممکن است از فکر این که کوکی‌ها را بچسبانید، شگفت زده شوید، مانند تبلیغاتی که مدل‌هایش را نشان می‌دهد، و اگر واقعاً این کار را انجام داد، چه روش فوق‌العاده‌ای برای شکل دادن به آن!

با این حال، گزارش‌های بازار در مورد بیماران تیروئیدی که از رژیم غذایی کوکی ایجاد شده توسط دکتر سیگال پیروی می‌کنند، نشان می‌دهد که این افراد با اختلالات جدی مرتبط با وزن می‌توانند با رعایت یک روش ساده خوردن بیسکویت که هضم آن سبک است، وزن کم کنند.

به نظر می رسد تمام هالیوود مجذوب رژیم شیرینی است که ادعا می کند با ادامه آن می توان مقدار قابل توجهی از وزن خود را کاهش داد (30 پوند در 8 هفته) – به اندازه ای که می تواند طرفداران فوق العاده ای داشته باشد که تا به امروز هیچ برنامه غذایی دیگری نداشته است. لذت برد.

به هر حال، بیشتر افرادی که در قلبشان فرصت بچه‌دار شدن را دارند، دوست دارند خرید را با مواد غذایی استاندارد و پختن وعده‌های غذایی معمولی، به نفع خوراکی‌هایی مانند کوکی‌ها عوض کنند.

علاوه بر این، زمانی که طرحی مانند این کاهش وزن حداقل 15 پوند تا 30 پوند در ماه را ذکر می کند، که می تواند یک مورد چاقی مرزی را به یک فرد معمولی منهای نتایج دردناک و گران قیمتی که با روش هایی مانند لیپوساکشن با استفاده از لیزر یا حتی هیپنوتیزم به دست می آید، تبدیل کند. جذاب به نظر می رسد

به عنوان یک نمای کلی، رژیم کوکی شامل خوردن این شکل کم کالری از بیسکویت های رژیمی است که شامل 150 کالری با 5 گرم پروتئین و 25 گرم کربوهیدرات به مخلوطی حاوی 8 گرم شکر تا 4 فیبر است. بنابراین، نه تنها جایگزین‌های عالی برای کاهش کالری هستند، بلکه از آنجایی که در طعم‌های مختلف از شکلات چیپسی گرفته تا بلغور جو دوسر همراه با انواع کشمش و لیمو نیز موجود هستند، دارای ویتامین‌ها و مواد معدنی ضروری برای همه افرادی هستند که به دنبال غذای مفید هستند. بیسکویت گندم به جای آرد تصفیه شده استاندارد و مواد افزودنی. این کوکی ها با شیر، تخم مرغ و سویا غنی شده اند تا برای افرادی که تمایل به کاهش وزن دارند، مفید باشند.

اگرچه، سازنده آن تاکید می کند که این کوکی ها باید به عنوان بخشی از یک برنامه غذایی کم کالری استفاده شوند، که باید با یک برنامه ورزشی منظم برای بهترین نتیجه ترکیب شود. بنابراین، کالری محدود توصیه شده برای افرادی است که به جای غذای معمولی رژیم شیرینی را انتخاب می کنند که برای کاهش وزن سریع کار می کند.

نکات منفی رژیم کلوچه شامل واکنش های آلرژیک به کسانی است که نسبت به گندم عدم تحمل دارند و مقدار قابل توجهی سویا که برای مردان توصیه نمی شود. همچنین، پزشکان توصیه می‌کنند که برای هر تعداد از کلوچه‌ها که می‌تواند باعث از دست دادن مواد مغذی ضروری شما شود، از خوردن وعده‌های غذایی منظم خودداری کنید. (4 کلوچه مصرف روزانه توصیه شده برای افرادی است که رژیم دارند). اینها همچنین حاوی داروهای سرکوب کننده اشتها در مقادیر قابل توجهی در طعم نارگیل، شکلات و کشمش هستند و فقط می توانند از مراکز انتخابی خریداری شوند، به عنوان مثال کلینیک های کاهش چربی (5 کلینیک در فلوریدا و 1 واقع در مونترال)، که یک نقطه ضعف بزرگ است زیرا محدود می کند. دسترسی به این دوچرخه های کاهش وزن معجزه آسا برای کسانی که می توانند 400 دلار در ماه برنامه کاهش چربی را بپردازند.

از طرف دیگر، طعم بلغور جو دوسر به اضافه کشمش طعم عالی و انتخاب جالبی برای رژیم‌داران است که هرگز از طریق گزینه‌های کاهش وزن چنین خوراکی خوشمزه‌ای نداشتند. این شامل 800 کالری است و بنابراین، نیاز بدن برای کاهش وزن سریع را بدون به خطر انداختن عادات غذایی منظم برآورده می کند، زیرا در نظر گرفته شده است که برای دوره های زمانی کوتاه برای نیازهای کاهش وزن خاص کار کند.