مزایای واکسیناسیون شهری برای صدها کارمند مدارس دولتی


بیش از 500 کارمند در مدارس دولتی به طور رسمی معافیت پزشکی یا مذهبی از دستور واکسیناسیون شهر دریافت کرده اند. اما رهبران اتحادیه هشدار داده اند که بسیاری از کارکنان وزارت آموزش و پرورش در موقعیت های غیر آموزشی هنوز واکسینه نشده اند ، که می تواند منجر به کمبود کارکنان در مدارس در هفته آینده شود.

شهردار بیل دی بلاسیو یک سیاست سختگیرانه برای کارکنان DOE که باید مدرک حداقل یک دوز واکسن COVID-19 را تا پایان دوشنبه 27 سپتامبر ارائه دهند ، ارائه کرده است. به دنبال چالش های قانونی اتحادیه های نماینده کارگران DOE ، شهر مجبور شد معافیت ها را به دلایل بهداشتی یا مذهبی لغو کند. دی بلاسیو گفت که استثنائات مذهبی نیز محدود به “دو دین ثابت ، علم مسیحی و شاهدان یهوه ، که سابقه مخالفت مذهبی دارند” ، خواهد بود. شهردار هشدار داد که این موارد استثنا نادر خواهد بود.

دی بلاسیو روز جمعه به WNYC برایان لرر گفت: “تا کنون ، ما تعداد بسیار کمی از درخواست های معافیت پزشکی یا مذهبی را مشاهده می کنیم. تا کنون ، تنها صدها مورد موافقت شده است.” “و باز هم ، بیش از 100000 معلم و کارمند وجود دارد و از این پس تا مهلت مقرر ، ما با همه افرادی که نیاز به واکسیناسیون دارند همکاری خواهیم کرد.”

چندین معافیت ممکن است هنوز اعطا شود زیرا DOE گفته است که آنها هنوز برنامه ها را بررسی می کنند.

کتی اوهانلون ، سخنگوی DOE ، در بیانیه ای گفت: “81 درصد از کارکنان DOE حداقل یک دوز واکسن دریافت کردند.” او دریافت که 87 درصد از معلمان حداقل یک دوز دریافت کرده اند. به

وی افزود: “اکثریت قریب به اتفاق کارکنان واکسینه شده اند و تعداد آنها در روزهای آینده افزایش خواهد یافت.” “هفته گذشته ، ما 7000 واکسیناسیون در محوطه مدارس سراسر شهر انجام دادیم ، هزاران معلم و کارمند جدید استخدام کردیم و در صورت نیاز گروه بزرگی از کارگران ماهر آماده کردیم.”

تقریباً 11000 معلم جایگزین در دسترس هستند و تعداد نامحدودی از مربیان در دفاتر مرکزی DOE مشغول به کار هستند که می توانند به مدارس نیز ارجاع داده شوند. معلمان جایگزین و کارکنان دفتر مرکزی حداقل یک دوز واکسن خواهند داشت.

اوهانلون فوراً به س aboutالات مربوط به تعداد درخواست های معافیت دریافت شده توسط DOE یا دستورالعمل هایی که بخش برای تأیید برنامه ها استفاده می کند ، پاسخ نداد.

کارکنان واجد شرایط معافیت های پزشکی و مذهبی ممکن است به وظایف خارج از کلاس درس منتقل شوند. معلمانی که واجد شرایط این معافیت ها نیستند اما هنوز نمی خواهند واکسینه شوند باید از مرخصی بدون حقوق استفاده کنند و می توانند بیمه درمانی خود را حفظ کرده یا استعفا دهند و حقوق بازنشستگی دریافت کنند.

معلمان شهرستانی و اتحادیه های اصلی به مقاومت خود در برابر ضرب الاجل روز دوشنبه ادامه دادند و گفتند اگر هزاران معلم و کارکنان واکسینه نشده در خانه بمانند ، برنامه زمانی کوتاه هفته آینده در بسیاری از مدارس به شدت کم خواهد شد.

مارک کنیزارو ، رئیس شورای اتحادیه ناظران و مدیران مدارس در این مورد گفت: “در این مرحله ، مدیران و سرپرستان دائماً به ما می گویند که نگران هستند که صبح سه شنبه ، 28 سپتامبر کمبود نیرو وجود داشته باشد.” چاپ. کنفرانس روز جمعه “من از چندین مدرسه شنیده ام که در حال حاضر 30 تا 100 نفر در لیست افراد ناسازگار هستند.”

Cannizzaro گفت ، یکی از بزرگترین نگرانی ها از دست دادن تعداد بسیار مهمی از پرسنل پشتیبانی ، از جمله کارگران کافه و کارکنان حراست مدارس بود.

“مدارس فقط به معلم و مراقب نیاز ندارند. ما باید کارکنان مراقبت شخصی ، متخصصان حرفه ای خود ، کارکنان آشپزخانه ، دستیاران مدرسه و البته عوامل امنیتی مدرسه خود را داشته باشیم. “

اکثر مدارس ممکن است هفته آینده با یک مامور امنیتی مدرسه روبرو شوند. وی گفت: “مدیران دیروز گفتند که ماموران امنیتی مدارس را مجدداً مستقر می کنند و به احتمال زیاد مدارس یک مامور امنیتی در هر مدرسه دریافت خواهند کرد.”

گرگوری فلوید ، رئیس اتحادیه محلی 237 ، که شامل عوامل امنیت مدارس و مدیران خدمات غذایی است که بر کارگران کافه نظارت دارند ، تخمین زد که نیمی از اعضای اتحادیه هنوز واکسینه نشده اند.

وی از اعضای بلاتکلیف خواست راه های جداگانه خود را طی کنند. فلوید به WNYC / Gothamist گفت: “همه باید به صورت جداگانه تصمیم بگیرند.” “آیا به همکاران خود که واکسینه شده اند و در کنار شما کار می کنند می پیوندید؟ انها سالم هستند. به آنها نگاه. “

دی بلاسیو ، که بارها استدلال کرده است که مدارس دولتی در شهر نیویورک در پاییز امسال به دلیل واکسن با خیال راحت باز خواهند شد ، گفت که کارکنان DOE هنوز زمان لازم برای واکسیناسیون را دارند. DOE گفت کلینیک های واکسیناسیون با دانش آموزان 12 سال به بالا هفته آینده در مدارس افتتاح خواهد شد.

دی بلاسیو در روز جمعه گفت: “همه چیز امروز است ، همه چیز فردا است. همه روزهای یکشنبه ، حتی دوشنبه ، برای واکسیناسیون هستند.” “اکثریت قریب به اتفاق معلمان و کارکنان واکسیناسیون را انتخاب می کنند ، بخشی از راه حل هستند و به کار خود ادامه می دهند.”

دیدگاهتان را بنویسید