مزایای فروشگاه های آنلاین گیاهان دارویی

اگر از مصرف کنندگان دائمی محصولات گیاهی هستید، شاید تا به حال این سوال را از خود پرسیده باشید، و در نتیجه تصمیم گرفته اید که آیا محصولات گیاهی خود را از طریق یکی از هزاران فروشگاه اینترنتی که در حال حاضر آنلاین هستند خریداری کنید یا خیر.

مزایای خرید اینترنتی گیاهی مانند هر خرید اینترنتی دیگری بسیار زیاد است، اما علاوه بر آن باید بهترین و جدیدترین خدماتی را که در وب سایت برخی فروشگاه های آنلاین گیاهان دارویی در حال اجرا است ارائه می دادیم تا اعتماد و اطمینان را به کاربران بدهیم. عملکرد نسبت به گیاهان دارویی سنتی

سپس بیایید بزرگترین مزایایی را که فروشگاه‌های آنلاین گیاهی گزارش می‌کنند، برشماریم:

  • ساعت های انعطاف پذیر ما فرض می کنیم که اینترنت 24 ساعت شبانه روز در 365 روز سال برای عموم باز است، که باعث می شود بتوانید سفارشات خود را در هر زمانی از سال انجام دهید.
  • به لطف وب سایت های مقایسه قیمت، می توانید به راحتی صدها محصول گیاهی را تنها در چند دقیقه مقایسه کنید تا با محصولی که بهترین ارزش را برای پول ارائه می دهد، بمانید.
  • در ارتباط با آن، راحت بودن در خانه می‌توانید تمام زمان مورد نیاز خود را به مطالعه دقیق برچسب هر محصول و تمام اطلاعاتی که در وب ریخته شده است اختصاص دهید.
  • برخی از فروشگاه‌های گیاهی آنلاین، پشتیبانی شخصی‌شده را از طریق چت آنلاین اجرا می‌کنند تا هرگونه شک و تردیدی را که ممکن است در مورد محصولاتی که ارائه می‌دهند برطرف کنند، یا اگر نمی‌دانید چه محصولی برای حل مشکل سلامتی شما مناسب‌تر است، شما را راهنمایی می‌کنند. به این ترتیب، پشتیبانی ارائه شده توسط فروشگاه در گیاهپزشک سنتی شما جبران می شود.

با این حال، با وجود این مزایا، باید برای جلوگیری از سرقت و جعل نیز اقدامات احتیاطی انجام دهیم. برای جلوگیری از این امر، هنگام بازدید از یک فروشگاه آنلاین گیاهان دارویی باید به جنبه های زیر توجه کنیم:

  • اعتماد به سایت در یک نگاه داده می شود.
  • گواهینامه امنیتی SSL در هنگام ثبت نام و فرآیند خرید و اگر پرداخت در سرتاسر وب سایت باشد، باید پرداخت امنیتی نیز داشته باشد. اگر سایت امن باشد، می‌توانیم گواهی لوگو را در حالت آویزان، احتمالاً در پاورقی وب، ببینیم. گواهینامه های امنیتی شناخته شده، به عنوان مثال، Trusted-shops یا Quick-SSL هستند. ما همچنین می دانیم زیرا مرورگر در قطعه https سبز می شود. برای پرداخت، Verified by Visa این روزها بسیار زیاد است، اگرچه بسیاری از کاربران ترجیح می دهند پرداخت های خود را از طریق پلتفرم های پرداخت ایمن مانند Paypal یا Moneybookers انجام دهند.
  • اطلاعات ارائه شده در وب مربوط به مالک. یک فروشگاه اینترنتی که اطلاعات خاصی در مورد شرکت یا شخصی که سرویس را مدیریت می کند، اینکه چه کسی هستند یا کجا می توانید آنها را پیدا کنید (ایمیل، شماره تلفن، انبار و غیره) ارائه می دهد، اطمینان زیادی به خریدار می دهد. و همچنین برای جزئیات محصول ارائه شده است. یک وب سایت با اطلاعات دقیق در مورد محصولات گیاهی ارائه شده، به عنوان مثال، نوع گیاه دارویی، مقدار مواد موثره و نحوه عملکرد آنها، دستورالعمل ها، تداخل با سایر بیماری ها یا داروها، مدت زمان مصرف هر بطری… اطمینان بیشتری به خریدار می دهد. از وب سایتی که اطلاعات آن بسیار کمیاب است.
  • سیاست رضایت و بازگشت فروشگاه آنلاینی که به ما ضمانت بازگشت نمی دهد، اطمینان کمی دارد.
  • سوابق بهداشتی. به عنوان مثال، اگر آنها به انجمن ها یا سازمان های خاص مرتبط با سلامت پایبند باشند.
  • اگر آنها متخصصان واجد شرایط هستند، مانند نیاز به مشاوره آنلاین، نمی‌توانیم به کسی جز یک متخصص اعتماد کنیم تا از دانش تخصصی خود به ما مشاوره بدهد.

با همه اینها، در KinwaNatura ما مطمئن هستیم که خریدهای گیاهی شما می تواند به همان اندازه ایمن باشد که در یک موسسه فیزیکی انجام می شود و حتی از مزایای بیشتری برخوردار است.