مزایای سلامتی مکمل های مختلف تناسب اندام

در زمان های اخیر، تغییر پارادایم قابل توجهی به سمت سبک زندگی سالم و تناسب اندام صورت گرفته است و ظاهر را فراموش نکنید! به همین دلیل است که در هر ثانیه یک فرد یا به سختی از شر آن شلی شکم خلاص می شود یا فردی برای رسیدن به اندامی لاغر و ضعیف رژیم غذایی مکمل های سلامتی می گیرد!

این مکمل ها نه تنها یک مد روز بلکه یک نیاز ضروری برای بدنسازان و ورزشکاران هستند. این مکمل های تناسب اندام به حفظ تناسب اندام و سلامت بدن کمک می کنند. آنها همچنین کمبودهای مختلف مواد مغذی را در بدن جبران می کنند زیرا به عنوان “جایگزین رژیم غذایی” نیز عمل می کنند.

این حجم دهنده ها به گونه ای فرموله شده اند که مواد مغذی را در بدن بهینه می کنند. آنها سطح بالایی از انرژی را به ماهیچه های بدن می رسانند. این منبع مستقیم اکسیژن به طور مستقیم توسط ماهیچه ها جذب می شود.

این افزایش سطح اکسیژن در عضلات، مانند منبع انرژی فوری عمل می کند که به بدنسازان و ورزشکاران کمک می کند تا وزنه های سنگین بلند کنند یا عملکرد ورزشی ثابتی داشته باشند. با این حال، فرد باید انتظارات معقولی داشته باشد. پس از مصرف این مکمل‌ها انتظار نداشته باشید که عضلات را پاره کنید یا سطح انرژی بالایی داشته باشید. این یک فرآیند طبیعی تدریجی است که زمان می برد و باید با رژیم غذایی سالم و متعادل و یک رژیم ورزشی سخت روزانه همراه شود.

اگرچه این مکمل‌ها از مواد طبیعی و عصاره‌های طبیعی ساخته شده‌اند، اما این مکمل‌ها باید تحت راهنمایی یک متخصص مانند یک مربی با تجربه تناسب اندام یا یک پزشک مصرف شوند. انواع مختلفی از افزونه‌ها وجود دارد که هر کدام اجزای متفاوتی دارند و برای نیازهای متفاوتی طراحی شده‌اند. توصیه می‌شود قبل از شروع استفاده از مکمل‌ها در وعده‌های غذایی خود، اطلاعات خوبی در مورد یک مکمل داشته باشید. عواملی مانند نوع بدن، توده بدنی و نتیجه نهایی که می خواهید را قبل از سرمایه گذاری در یک بسته به خاطر داشته باشید.

همچنین به یاد داشته باشید که همه مکمل ها ارزش خرید ندارند. هر افزودنی چیزی را که ادعا می کند ارائه نمی دهد. برخی فقط شکل متفاوتی از شکر هستند! و همه انواع برای همه در نظر گرفته نشده است. قبل از خرید بسته، در مورد انواع مکمل های رایج در بازار تحقیق کنید و اطلاعات کسب کنید. مواد تشکیل دهنده آنها را بررسی کنید، این مکمل چگونه کار می کند و آیا این مکمل با نوع بدن شما مطابقت دارد یا خیر.

در زیر چند مکمل تناسب اندام رایج مورد استفاده قرار می گیرند:

* مکمل‌های کاهش‌دهنده چربی: این مکمل‌ها شامل CLA، کروم و غیره می‌شوند. وقتی با یک برنامه ورزشی خوب مصرف شوند به سوزاندن چربی اضافی بدن کمک می‌کنند.

* افزایش دهنده عضله: اینها بیشتر توسط بدنسازان استفاده می شود، زیرا به افزایش حجم عضلات و حفظ عضلات کمک می کند. اینها بیشتر حاوی کروم، ویتامین E، آهن، منیزیم، پروتئین و غیره هستند.

* مکمل‌های کاهش‌دهنده درد: این مکمل‌ها برای ورزشکاران بسیار مهم هستند، زیرا اغلب آسیب می‌بینند و دچار گرفتگی عضلات، رگ به رگ شدن و غیره می‌شوند. این مکمل‌ها به بهبود سیستم ریکاوری و بهبودی بدن کمک می‌کنند. اینها بیشتر حاوی ویتامین C، روی، آرنیکا، کاین، گلوکزامین و غیره هستند.

این مکمل ها تا حد زیادی به بهبود عملکرد و دستیابی به سطوح بالاتر تناسب اندام کمک می کند.