مزایای استفاده از مربی شخصی

کوتاه کردن و حفظ وزن ایده آل شما می تواند بسیار دشوار باشد. از خوردن غذای مناسب گرفته تا انتخاب ورزش مناسب و همه چیز در این بین، ممکن است فرد همواره یک نکته مرتبط را فراموش کند یا در مورد رژیم غذایی خود اشتباه کند و در نهایت 10 پوند اضافه وزن داشته باشد یا عضله دوسر برآمده داشته باشد، در حالی که تمام چیزی که واقعاً می‌خواهید این بود که عضلات خود را تقویت کنید.

در حالی که هزینه ای که ممکن است یک مربی شخصی دریافت کند ممکن است زانوهای شما را حجیم کند، صبر کنید تا مطالعه کنید و در مورد مزایای استخدام یک مربی مطلع شوید.

ارزیابی دقیق تناسب اندام بیا با آن روبرو شویم؛ بسیاری از ما تمایل داریم توانایی های بدنی خود را بیش از حد یا کمتر از حد تخمین بزنیم و در نتیجه دچار کشیدگی عضلات و مفاصل (که می تواند منجر به مشکلات سلامتی شود) یا یک رژیم ورزشی سست (که مدت زمان رسیدن به اهداف تناسب اندام را طولانی تر می کند) به پایان می رسد. . با این حال، با یک مربی شخصی، آمادگی جسمانی شما به طور دقیق ارزیابی می شود و می توانید کاملاً مطمئن باشید که هر برنامه تناسب اندامی که در پایان داشته باشید، برای شما ایده آل است.

انگیزه واقعاً راحت‌تر است که با اطرافیان خود ورزش کنید و اگر هدفی از تناسب اندام دارید که می‌خواهید به آن دست یابید، یک مربی شخصی فرد مناسبی است که در کنار شماست. یک مربی شخصی دقیقاً می‌داند که چه زمانی باید به عنوان یک ژنرال سرسخت، منبع بزرگ تشویق و الهام یا به سادگی به عنوان یک دوست برای صحبت کردن و گوش دادن به مشکلات سلامتی شخصی شما عمل کند.

برنامه تناسب اندام سفارشی برخلاف تصور رایج، چیزی به نام برنامه ورزشی یا رژیم غذایی مناسب برای همه وجود ندارد. به طور خلاصه، آنچه ممکن است برای دیگران مفید باشد ممکن است برای شما کارساز نباشد و آنچه ممکن است هفته‌ها طول بکشد تا دیگران به آن دست یابند ممکن است به معنای تلاش شما برای یک سال باشد. اما چگونه می توانید تعیین کنید که کدام برنامه تناسب اندام برای شما بهترین است مگر اینکه با یک متخصص مشورت کنید؟

ایمنی.تصادفات زیادی ممکن است در حین تمرینات بدون نظارت اتفاق بیفتد، بنابراین داشتن یک مربی شخصی تضمین می کند که از تجهیزات باشگاه سلامتی به درستی استفاده می کنید. این نه تنها از صدمات جسمی جدی جلوگیری می کند، بلکه تضمین می کند که بیشترین بهره را از برنامه های ورزشی خود ببرید.

نیاز به تغییر. شاید یکی از چیزهایی که حتی مراقب سلامتی ترین افراد را هم درگیر می کند، کسالت است! گاهی اوقات، تنها چیزی که فرد نیاز دارد، تغییر کوچکی در برنامه ورزشی خود است و با یک مربی شخصی در کنار شما، می‌تواند برنامه‌های ورزشی متفاوتی را ارائه دهد، که همگی برای فعال نگه داشتن شما و علاقه‌مندی به رفتن به باشگاه هستند.

در یک مربی شخصی به دنبال چه چیزی باشید

بنابراین آیا اکنون متقاعد شده اید که یک مربی شخصی چیزی است که در تمام این مدت به آن نیاز داشتید؟ اگر چنین است، موارد زیر را باید در یک مربی شخصی جستجو کنید.

o آموزش و پرورش به یاد داشته باشید، شما به این فرد متکی هستید تا شما را در اهداف تناسب اندام راهنمایی کند. به این ترتیب، مهم است که او توسط سازمان تناسب اندام معتبر مانند ACSM یا NSCA گواهینامه دریافت کند.

o تجربه اگر بدانید که مربی شخصی شما تجربه زیادی داشته است، اعتماد و اطمینان فرد را تقویت می کند، بنابراین مطمئن شوید که اعتبار او را می دانید. همچنین، اهداف تناسب اندام خود را در نظر داشته باشید. به عنوان مثال، اگر بدنساز هستید، از یک مربی شخصی که در بدنسازی تخصص دارد، استفاده کنید.

o شخصیت یک مربی شخصی عالی کسی است که به اهداف تناسب اندام شما اختصاص دارد. به این ترتیب، او باید به نیازهای شما توجه داشته باشد، شنونده خوبی باشد و به طور مداوم پیشرفت یا شکست شما را پیگیری کند.