مردی از آلاباما به جرم قتل همسر و خانواده اش به اعدام محکوم شد


هانتسویل ، آلا. – مردی که شش سال پیش در شمال آلاباما به قتل همسر ، فرزند متولد نشده و سه نفر دیگر محکوم شد ، به جرم چندین مورد محکوم شد.

بر اساس این خبر ، کریس کامر ، قاضی منطقه مدیسون با رای مخالف 11 نفره هیئت منصفه که مرگ کریستوفر هندرسون 46 ساله را که ممکن است به حبس ابد محکوم شود ، توصیه کرد.

قاضی حق انتخاب داشت زیرا هندرسون پیش از آنکه قانونگذاران این فرصت را از دست بدهند که قاضیان از پیشنهاد مجازات هیئت منصفه در پرونده های مرگ جلوگیری کنند ، متهم شد.

بمب افکن بوستون: بارت از وکیل دوج می پرسد چرا یک مدیر فقیر می خواهد مجازات مرگ را در میانه وقفه اجرایی تجدید کند

هیئت منصفه جولای هندرسون را متهم به تیراندازی و چاقوکشی به همسر کریستین اسمال وود کرد. دختر متولد نشده اش ؛ پسر 8 ساله اش کلیتون چمبرز ؛ برادرزاده 1 ساله اش الی سوکولوفسکی ؛ و مادرش ، کارول ژان اسمالوود.

خواهر کریستین اسمال وود ، کلی اسمال وود سوکولوفسکی ، در مورد از دست دادن خواهر و پسرش الی به قاضی گفت.

سوکولوفسکی گفت: “پدرم سپتامبر گذشته فوت کرد و من یک رویا دیدم و پدرم الی را در آن خواب دید. من می دانم که آنها را دوباره خواهم دید.”

5 نفر در یک برنامه 5 ساعته در INDIANAPOLIS کشته شدند ، گزارش پزشکی در UMIC STATE 2020

برادر کریستین هندرسون ، کیث اسمال وود ، گفت قربانیان افراد خوبی هستند.

“اینها افرادی بودند که از زنده بودن خوشحال بودند و بخشی از یک خانواده قوی بودند که همه ما یکدیگر را دوست داشتیم ، بنابراین این سخت بود. اما … ما مصمم بودیم زیرا می دانیم آنها کجا هستند و می دانیم که بخندیم.” اسمال وود گفت.

اجساد آنها در خانه ای پیدا شد که در آگوست 2015 سوخته بود ، کمتر از یک هفته پس از آنکه کریستن اسمال وود دستور دادگاه داد تا هندرسون را از آپارتمان دور نگه دارد. هندرسون بدون جدا شدن از اسمال وود با زن دیگری به نام رودو کارلسون ازدواج کرد.

عضو TEXAS مشکوک به قتل به اندازه کافی در صورت رایگان در شهرستان سوروس ، تأمین مالی DA

کارلسون اعتراف کرد که در برنامه ریزی قتل ها کمک کرده است ، اما دست داشتن در قتل ها را رد کرد. در توافق با دادستان ها ، وی از مجازات احتمالی اعدام اجتناب کرد و شهادت هایی ارائه داد که به محکومیت هندرسون کمک کرد.

کریستوفر هندرسون در دادگاه با بستگان قربانیان و افراد خود صحبت کرد.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

هندرسون گفت: “من می خواهم صمیمانه از خانواده عذرخواهی کنم.” “این رویدادی است که هرگز نباید اتفاق می افتاد. من همچنین می خواهم از مادر و دختر خود عذرخواهی کنم.”

دیدگاهتان را بنویسید