مردم «باران» از وضعیت بد نان گلایه دارندساعت: 09:41
تاریخ انتشار: 1401/03/26
کد خبر: 1866367

عدم پخت منظم و کمیاب بودن آن در شهر راین موجب سوء استفاده هایی شده است و به همین دلیل فروش نان در برخی سوپرمارکت ها تا ده هزار تومان نیز قیمت دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از آرمان؛ تماس ها و پیام های متعدد مردم با خبرنگار ما حاکی از آن است که برخی از نانوایی ها بیش از حد و همزمان تعطیل می شوند و در شهر راین پخت نمی شوند.

گزارش ها و بازدیدهای میدانی حاکی از آن است که برخی مورد سوء استفاده قرار گرفته اند و نان به قیمت ده ها هزار روپیه در برخی سوپرمارکت ها فروخته می شود.

بخشدار، منصور محسنی اهل راین به خبرنگار ما گفت: تعطیلات و شهر توریستی راین در اواسط خردادماه شاهد افزایش تعداد مسافران به ویژه جنوبی‌ها بوده است که سهمیه آرد نانوایی خود را افزایش داده‌اند تا نیازهای ساکنان و ساکنان را تامین کنند. مسافران و در روزهای اخیر کمبود نان وجود داشته است.

وی گفت: سهمیه آرد بارانی پاسخگوی نیاز جمعیت نبود این سهمیه بر اساس سال 95 بود اما اکنون جمعیت ساکن و مسافر افزایش چشمگیری داشته است.

محسن با اشاره به اینکه با مکاتبات مختلف تلاش کرده ایم سهمیه را افزایش دهیم، خاطرنشان کرد: مسئولیت نظارت بر نانوایی ها بر عهده جهاد کشاورزی است اما با بازدیدهای مختلف و جریمه های متخلفان و تعطیلی واحدهای مختلف، به طور مستمر برای نظارت و بهبود تلاش خواهیم کرد. کیفیت.

پایان پیام/