مرحوم دویی همیشه به فکر عظمت و پیشرفت ایران اسلامی بود.ساعت: 22:45
تاریخ انتشار: 1401/03/15
کد خبر: 1843818

وزیر امور خارجه گفت: مرحوم دعای جهادگر عرصه فرهنگ و تفسیر همواره اندیشمندی دلسوز و متواضع نسبت به برتری و پیشرفت ایران اسلامی بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام محمود دویی را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

نام خدای مهربان

من از آن خدا هستم و به سوی او باز خواهیم گشت

با کمال تاسف و تاثر مجاهد در راه خدا، مصطفی حجت الاسلام والمسلمین یار همیشگی امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب، مدیر مؤسسه و روزنامه وزین اطلاعات سید محمود دویی به جهانیان، خدای او رهبر و برای رسیدن به هدف عجله کرد.

مرحوم سید محمود دویی از ابتدای انقلاب اسلامی و در برهه های حساس نظام مقدس جمهوری اسلامی یار و همراه امام و رهبری در عرصه های مختلف انقلاب به ویژه در عرصه دیپلماسی و رسانه بود. ، پیشرفت جهادی و ایرانی در عرصه فرهنگ و تفسیر اسلامی.

این علاقه حقیر اما عمیق به نظام و مصالح و مصالح ملی ملت عزیز ایران اسلامی را در همایش ها و نشست های مختلف از جمله با مدیران محترم رسانه ها دیده ام.

درگذشت سید جلیل القادر را به خانواده بزرگ رسانه کشور آفرینش به ویژه همکاران و دوستان ایشان در موسسه اطلاعات و روزنامه و صبور و صبور ایشان سادات تسلیت عرض می نمایم. خانواده. و راحتی.

از درگاه خداوند بخشنده و مهربان برای آن مرحوم علو درجات و مغفرت و غفران الهی را خواستارم و به امام شهدا و ایثارگران نزدیکتر گردند.

حسین امیرعبداللهیان