مرحله دوم طرح شهید راجی در استان قزوین انجام شدساعت: 12:16
تاریخ انتشار: 1301/06/08
کد خبر: 1893776

رئیس سازمان بسیج مستضعفین از اجرای مرحله دوم رزمایش برنامه ریزی شهید رجعی در استان خوزستان خبر داد و گفت: در مرحله اول این رزمایش بیش از 200 یخچال با کمک خیرین تامین شد. مشارکت ارتش منطقه و کمیته یاری امام خمینی (ره).

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز (سه شنبه هشتم شهریور ماه) در اجرای مرحله دوم رزمایش شهید رجایی در استان قزوین گفت: در مرحله اول رزمایش با کمک خیرین پیگیری کنید. از ارتش منطقه و کمیته امداد امام خمینی (ره) بیش از 200 یخچال با مشارکت تامین شده است.

وی با بیان اینکه مرحله فرعی طرح شهید راجه امروز در قزوین انجام می شود، ادامه داد: رزمایش و ایفای نقش مشترک کارکنان بسیج و گروه های جهادی بسیج با همت و تلاش فرماندهی معظم کل قوا بسیجیان و ادارات عزیز. و کارکنان در گروه ها، سازمان ها، ادارات بسیج جهادی بسیج در استان قزوین برگزار می شود.

بسیج مستضعفین رئیس سازمان تصریح کرد: در واقع تلاش ما بر این است که نیازهای مردم را با حضور در کنار عزیزان در فاز جدید و انجام پروژه های فقرزدایی، عمرانی و خدمات مطمئن برای خدمت رسانی انجام دهیم. آنها

سردار سلیمانی با بیان اینکه سپاه و بسیج برای مردم، فرزندان مردم، برای مردم و در خدمت مردم هستند، بیان کرد و یادآور شد: سال گذشته رهبر انقلاب درباره بسیج فرمودند. هرگز نباید جزئی از مردم و شور مردم بودن را فراموش کرد.

وی یکی از فلسفه های وجودی بسیج و سپاه را از جمله انقلاب اسلامی و صیانت از کشور ایران، خدمت به مردم و ارائه خدمات گسترده و رفع نیازهای مردم دانست و گفت: این مسیر پس از آن آغاز شد. سال های حفاظت مقدس بوده و در سال های اخیر توسعه یافته است.

آیت الله رئیسی رئیس سازمان بسیج مستضعفین نیز دولت را «دولت مردمی» خواند و تاکید کرد: در این دولت زمینه های همکاری و مشارکت بیش از پیش فراهم شده و این همکاری ها در پروژه هایی مانند آبرسانی گسترش یافته است. . و پروژه های محرومیت زدایی