مراسم اختتامیه جام استعدادیابی ورزشی در منطقه هرندی توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره)ساعت: 11:22
تاریخ انتشار: 1401/03/22
کد خبر: 1855314

اختتامیه جام استعدادیابی ورزشی یادواره شهدای 15 خرداد با حمایت ستاد اجرایی فرمان امام برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ این مراسم با حضور معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام رئیس ستاد توانمندسازی و تحول همسایگان عقب مانده کشور در مراسمی با حضور معاون تربیت بدنی وزیر آموزش و پرورش، مدیرعامل بنیاد پانزدهم خرداد برگزار شد. ، منطقه 12 شهردار تهران و هیئتی از مسئولان محلی منطقه حرازی در تهران، تهران در خرداد ماه در این مجموعه برگزار شد.

معاون اجتماعی اجرایی فرمان امام با اشاره به اختتامیه مسابقات فوتبال خیابانی شهدای پانزده خرداد گفت: این جام از 20 اردیبهشت تا 21 خرداد در 110 منطقه کم برخوردار کشور و در بین 3300 تیم برگزار شد. .

علی اصغری افزود: در مجموع 16 هزار و 500 کودک و نوجوان در این مسابقات شرکت کردند.

وی ادامه داد: این مسابقات در تمامی استان ها برگزار شد که هدف اصلی ما از این مسابقات شناخت استعداد این کودکان است. این مسابقات به صورت دوره ای در 110 خانه احسان در مناطق کم برخوردار کشور برگزار می شود.

مدیرعامل بنیاد 15 خرداد همچنین بیان کرد: مسابقات فوتبال خیابانی جام شهدای 15 خرداد با هدف شناخت استعدادهای ورزشی در کودکان و نوجوانان تعریف شده است. مراسم اختتامیه این مسابقات در منطقه افسرده هرندی تهران برگزار شد. .

حمیدرضا علیان زادگان افزود: شناسایی استعدادهای برتر در سطح منطقه، منطقه و کشور و با حمایت 15 از طریق بنیاد خرداد و قرارگاه انتقال و توانمندسازی در محلات کشور.

رئیس ستاد توانمندسازی و تحول آفرینی محلات کم نشین کشور با قدردانی از اقدامات ستاد اجرایی فرمان امام در مناطق محروم کشور گفت: هرندی و سراسری.

علی آقا محمدی افزود: این طرح استعدادهای ورزشی را شناسایی، بررسی و تربیت می کند تا به رشد و موفقیت سریعتر دست پیدا کند.

یکی از اعضای شورای تشخیص اعزامی تصریح کرد: رویدادهای فرهنگی و ورزشی همواره مایه پویایی و شور و نشاط اجتماعی است، بنابراین تلاش می کنیم با کمک توانمندی های مختلف ورزش را به طور کلی در محلات تقویت کنیم.

شایان ذکر است طی مراسمی به تیم های برگزیده این مسابقات جوایزی اهدا خواهد شد.

پایان پیام/