مدیفست و دیابت – مدیفست چگونه به دیابتی ها کمک می کند؟

آیا شما یک دیابتی هستید که برنامه Medifast را در نظر می گیرید؟ برای بسیاری از بیماران دیابتی، کاهش وزن بخش مهمی از برنامه درمانی است. اگر این مورد برای شما صادق است، احتمالاً می خواهید بدانید که Medifast چگونه می تواند به بیماران دیابتی کمک کند. من در مورد همین سوال کمی تحقیق کردم، امیدوارم بتوانم چند پاسخ به سوالات شما ارائه دهم.

نکته ای که باید در نظر داشت این است که برنامه دیابت Medifast برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 طراحی شده است. اگر دیابت نوع 1 دارید، کاهش وزن با Medifast برای شما توصیه نمی شود.

مزیت اصلی Medifast، نه تنها برای بیماران دیابتی، بلکه برای هر کسی که نیاز به کاهش وزن دارد، نتایج قابل توجه کاهش وزن است که می توان به دست آورد. از آنجایی که این رژیم غذایی کم کالری همراه با کاهش مصرف کربوهیدرات است، نتایج اغلب می تواند چشمگیر باشد، به اندازه 2 تا 5 پوند در هفته.

برخی از مزایای رایج برای دیابتی هایی که وزن کم می کنند، سطوح پایین گلوکز ناشتا، کاهش فشار خون و سطح بهتر انسولین است. برخی از بیماران دیابتی نوع 2 نیز ممکن است بتوانند داروهای دیابت خود را کاهش دهند یا قطع کنند. فقط مطمئن شوید که بدون مشورت با پزشک خود چنین تصمیمی نگیرید. شما باید قبل از شروع استفاده از Medifast در مورد نیازهای دارویی در حال تغییر خود صحبت کنید و سپس با پزشک خود تماس بگیرید تا در ادامه برنامه تغییراتی را انجام دهید.

Medifast در واقع یک برنامه کاهش وزن خاص برای بیماران دیابتی دارد که با برنامه معمولی آنها متفاوت است. خط تولید ویژه که به عنوان مدیفست پلاس برای دیابتی ها شناخته می شود، با در نظر گرفتن نیازهای تغذیه ای خاص بیماران دیابتی طراحی شده است. اما این تنها تفاوت نیست، بنابراین شما می خواهید به مواد برنامه نیز نگاه کنید. Medifast یک راهنمای برنامه “Medifast و دیابت” در 34 صفحه منتشر می کند که می توانید آن را بخوانید تا بفهمید این طرح چگونه برای شما کار خواهد کرد. حتی می توانید یک نسخه از آن را به پزشک خود بدهید.

برنامه Medifast برای دیابتی ها کمی متفاوت از برنامه استاندارد 5 و 1 است که سایر کاربران از آن پیروی می کنند، بنابراین شما می خواهید همه گزینه ها را بررسی کنید و از پزشک خود بخواهید که بهترین انتخاب ها را برای خود تعیین کنید. پس از آن، چسبیدن به برنامه Medifast با تنوع زیاد شیک ها و سایر محصولات بسیار آسان است که می توانید مطابق سلیقه خود از بین آنها انتخاب کنید.