مدیسون لوکرو ، ستاره سریال “Charm Southern” پس از شش ماه آشنایی با دوست پسرش نامزد کرد: “خیلی هیجان زده”


مدیسون لوکرو یک هفته پس از نامزدی با دوست پسرش برت هنوز در ابرها شناور است.

ستاره 31 ساله «جذابیت جنوبی» پنجشنبه در آمازون لایو ظاهر شد و به جهان نشان داد که برت هفته گذشته این سوال را پس از بردن لوکروی و پسر 8 ساله اش هادسون در جشن تولد در جزیره کیاوا در جنوب مطرح کرد. کارولینا

“من نامزد هستم! و من بسیار هیجان زده هستم زیرا صادقانه در آن زمان هیچ ایده ای نداشتم.” “این یک لحظه بسیار خاص برای خانواده من بود. ما سفرهای زیادی در سراسر جهان انجام دادیم و من فکر می کردم ممکن است آن زمان اتفاق بیفتد ، اما من فکر می کنم این اتفاق زمانی رخ می دهد که شما انتظارش را ندارید.”

او افزود: “او شامل پسرم شد که بخش بزرگی از زندگی من است و ما هفته گذشته گریه کردیم زیرا از هیجان غرق شده بودیم.”

STAR MADISON LECROY “SOUTHERN CHARM” در یک رابطه جدید مطابق با رسوایی ALEX RODRIGUEZ مربوط می شود

مدیسون لوکروی به جهان فاش کرد که دوست پسرش برت هفته گذشته سوالی پرسید
(براوو / بانک عکس)

شخصیت براوو گفت که برت قبلاً از هادسون اجازه خواسته بود و محافظ جوان مادرش تا زمانی که می توانست بخشی از این لحظه شیرین باشد به او بدهکار بود – که برت در حالی که گروه از یک شام دلپذیر لذت می برد ، از لوکروی خواست.

در حالی که لوکرو عاشقانه خود با برت را پنهان می کرد ، او عکسها و فیلمهای عصر را در استوری اینستاگرام روز جمعه به اشتراک گذاشت.

BRAVO STAR MADISON LECROY DEBUTS NEW BOYFRIEND در اینستاگرام بعد از درام ALEX RODRIGUEZ

او در این ویدئو هنگام نشان دادن لباس خود که برت برای یک مناسبت خاص خریداری کرده بود ، گفت: “بچه ها ، من خیلی شوکه شده ام.” “آنها به دنبال چیزی هستند. من بسیار هیجان زده هستم.”

این زوج که در ماه آوریل در حالی ملاقات کردند که لوکرو برای یک مهمانی دوستانه در اسکاتسدیل ، آریزونا بود ، در حال تعطیلات در مالدیو بودند.

ستاره

مدیسون لوکرو ، ستاره فیلم “جذابیت جنوبی” در تقلب با الکس رودریگز بازیکن سوم سابق یانکیز نقش داشته است.
(گتی)

در اوایل سال جاری ، لکروی درگیر کلاهبرداری با الکس رودریگز ، راکت سابق نیویورک یانکیز بود.

ALEX RODRIGUEZ ، ‘SOUTHERN CHARM’ STAR MADISON LECROY هرگز ملاقات نکرده است ‘در صدای عاشقانه

در ماه فوریه ، شایعات دوستیابی بین بازیکن بیس بال حرفه ای سابق (46) و LeCroy آغاز شد. تصور می شد که آنها پس از ملاقات از طریق شبکه های اجتماعی با هم رابطه داشته اند.

اندی کوهن ، مجری برنامه ، در یک نشست ویژه برنامه واقعیت برای براوو ، از لکروی پرسید که آیا بعد از نیویورک پست با “بازیکن معروف و متاهل سابق MLB” ارتباط برقرار کرده است؟

MADISON LECROY گزارش غیرقانونی ALEX RODRIGUEZ توسط JENNIFER LOPEZ SPLIT

LeCroy توضیح داد: “او به من برگشت و بله ، ما DM نوشتیم ، اما غیر از این هیچ چیز وجود نداشت … من هرگز او را ندیدم [or] لکروی در مورد بیس بال حرفه ای “ناشناس” گفت.

دیدگاهتان را بنویسید