مدیر عامل اپل ، Dwyane Wade از NBA به گروه LGBTQ در ساخت خانه کمک می کند


مدیرعامل اپل تیم کوک و ستاره بازنشسته NBA دواین وید روز چهارشنبه به رهبران یوتا پیوستند تا پایان کمپین گروه حمایتی محلی برای ساخت خانه های جدید را که به جوانان LGBTQ خدمات ارائه می دهند در غرب ایالات متحده اعلام کنند.

Encircle ، یک سازمان غیرانتفاعی که خدمات بهداشت روانی را برای جوانان LGBTQ ارائه می دهد ، از هدف خود برای جمع آوری 8 میلیون دلار برای ساخت هشت خانه جدید با مکان هایی در آریزونا ، آیداهو ، نوادا و یوتا فراتر رفته است که برای ایجاد یک فضای امن و جلوگیری از خودکشی نوجوانان طراحی شده است.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

کوک روز چهارشنبه در یک کنفرانس خبری به خبرنگاران گفت: “ماموریت Encircle برای من بسیار شخصی است ، زیرا من خود را در بسیاری از این جوانان می بینم.” “اگر احساس می کنید متفاوت یا کمتر از آنچه هستید یا دوست دارید آسان نیست. به نظر می رسد بسیاری از افراد دگرباش جنسی شما را به خوبی می شناسند.”

این گروه کمپین اولیه خود را در ماه فوریه با کمک های صاحبان اپل و یوتا ، جاز رایان و اشلی اسمیت آغاز کرد.

وید ، که در ماه آوریل به گروه مالکیت یوتا جاز پیوست ، تجربه خود را به عنوان والدین یک کودک تراجنسیتی به اشتراک گذاشت و از ماموریت Encircle حمایت خود را اعلام کرد.

وید گفت: “من اینجا به عنوان والدین افتخار یک دختر زیبا که بخشی از جامعه دگرباش جنسی است ، ایستاده ام.” “من همه پاسخ ها را ندارم. من همه چیز را نمی دانم ، اما مایلم به گوش دادن.”

Encircle دارای مکان هایی در سالت لیک سیتی ، پروو و سنت لوئیس است. جورج ، یوتا ساخت و ساز در مکانهایی در هبر ، لوگان و اوگدن و همچنین در لاس وگاس آغاز شد.

دفتر مرکزی این گروه در Provo ، یوتا ، محل دانشگاه Brigham Young است. جفری هلند ، یکی از رهبران کلیسای عیسی مسیح مقدسین روزهای اخیر ، اخیراً از دانشگاه متعلق به کلیسا خواسته است تا تعهد خود را نسبت به آموزه های اساسی ایمان ، از جمله موضع گیری در برابر ازدواج همجنسگراها ، مجدداً تأیید کند.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

جنجال های بعدی نشان داد که تنش بین جامعه LGBTQ و مذهب غالب کشور همچنان وجود دارد.

دانشمندان کلیسا می گویند دین سالت لیک سیتی می آموزد که همجنس گرایی را می توان در دهه 1970 “درمان” کرد. کلیسا از آن زمان گفته است که همجنس گرایی گناه نیست ، اگرچه هنوز مخالف ازدواج و صمیمیت همجنسگرایان است.

دیدگاهتان را بنویسید