مختصری از تاریخچه ZUMBA®. تناسب اندام کندی


برای بسیاری از افراد ، یافتن روال مناسب تناسب اندام به معنای یافتن فعالیت هایی است که از آنها لذت می برند. در نتیجه ، افراد به احتمال زیاد به یک برنامه ورزشی پایبند هستند. کلاسهای رقص کاردیو از نظر اجتماعی بسیار محبوب هستند و چون رقص سرگرم کننده تر از دویدن روی تردمیل است.

مزایای تناسب اندام زومبا کندی

ZUMBA® یکی از محبوب ترین انواع رقص و تناسب اندام است و در سراسر کشور محبوب است. کاردیو سنتی دارای تمام مزایای سلامتی است و با سرگرمی و اشتیاق ، فرصتی منحصر به فرد برای تناسب اندام است. ما یک تاریخچه مختصر از برنامه را برای کمک به علاقه مندان به ZUMBA® در South Jersey جمع آوری کرده ایم تا دریابند که آیا این برنامه برای آنها مناسب است یا خیر!

ZUMBA® یک برنامه تمرینی است که از رقص کلمبیایی الهام گرفته است و بر خلاف برنامه های دیگر ، تأثیرات مختلف رقص بین المللی با حرکات هنرهای رزمی را شامل می شود. این یک برنامه سریع ، سرگرم کننده و متنوع است که سالانه بیش از 12 میلیون شرکت کننده دارد. از همه مهمتر ، حرکتهای ZUMBA® به راحتی قابل تغییر است ، از مبتدی تا حرفه ای ، بنابراین برای همه افراد در هر سطح آمادگی جسمانی قابل دسترسی است.

با همه این مزایا ، مردم هنوز در شگفت هستند که ZUMBA® چگونه شروع شد و چرا اینقدر محبوب است.

بر اساس وب سایت ZUMBA® ، ایجاد این برنامه توسط آلبرت “بتا” پرز یک “تصادف شاد” بود که در اواسط دهه 1990 رخ داد. در راه آموزش ایروبیک ، بتو متوجه شد که موسیقی خود را فراموش کرده است و باید سریع بندهایی را که در ماشین داشت تعویض کند. بنابراین ، بتو بجای انواع ایروبیک سنتی و تکراری ، کلاس را هدایت کرد که بیشتر بر رقص متمرکز بود و شاگردان متعجب خود را در حرکت و مجذوب خود می گذاشت.

ریشه در موسیقی و رقص الهام گرفته از لاتین دارد ، اگرچه تأثیرات دیگری نیز شامل موسیقی و حرکات به سبک بالیوود است که جذابیت جهانی تری به آن می بخشد.

بتو که مشتاق موفقیت خود بود ، برنامه رقص / ایروبیک خود را بهبود بخشید و گسترش داد و سرانجام آموزش آن را به عنوان یک نوع تناسب اندام جداگانه آغاز کرد. یکی دیگر از “تصادفات خوش شانس” زمانی رخ داد که بتو با دو علاقه مندان دیگر به نام آلبرتو آشنا شد – آلبرتو پرلمن و آلبرت آگیون. این سه نفر کلاس هوازی با الهام از رقص را تکمیل کردند و آن را “زومبا” نامگذاری کردند ، نامی که واقعاً معنی چندانی نداشت ، اما صدای یک برنامه سرگرم کننده و هیجان انگیز را داشت. این ترکیب به سرعت گسترش یافت و در ورزشگاه ها و مراکز تناسب اندام در سراسر جهان ثابت شد!

برخلاف سایر انواع ورزش ، ZUMBA® طوری طراحی شده است که تأثیر کمی داشته باشد ، در حالی که در سوزاندن کالری م asثر است و به اندازه توانایی شرکت کنندگان است. این می تواند برای همه سطوح آمادگی جسمانی ، حتی در یک کلاس مناسب باشد ، و برای سالن های ورزشی با منابع محدود عالی است. در تناسب اندام کندی ، ما با اشتیاق به همه اعضای خود کمک می کنیم تا به اهداف تناسب اندام خود دست یابند ، چه کاهش وزن ، افزایش ورزش روزانه ، یا بهبود استقامت و عملکرد قلب و عروق. ما تفریح ​​و فلسفه ZUMBA® را می پذیریم! همین امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد دوره های ما بیشتر بدانید!دیدگاهتان را بنویسید