مخالفان با و بدون نور شمع جذب می شوند

آیا می توانید شیرینی را بدون ترش، سیاه را بدون سفید یا یخ را بدون آب تصور کنید؟ سخت است. همان ترکیب یین و یانگ در آشپزخانه های معمولی هندی با همزیستی باورنکردنی فلفل قرمز و پودر ژله ادامه یافته است.

هیچ خانه‌دار باتجربه‌ای در کشور ما جرأت نمی‌کند یک چاتنی درست کند، بدون اینکه نسبت کاملی از هر دو حالت افراطی در دستور غذا داشته باشد. همین امر در مورد بیشتر چاتنی‌ها، خوراکی‌های انگشتی، سس‌ها، ترشی‌ها، سوپ‌ها و حتی آماده‌سازی‌های حبوبات صدق می‌کند.

طعم های قوی که این مواد به صورت جداگانه بسته بندی می کنند، زمانی تقویت می شود که مخالفان شروع به تمجید از یک غذا کنند. برای لذت بردن از طعم تند و خوب فلفل قرمز خالص، هیچ راه بهتری برای برجسته کردن آن با مقداری تند تند و بالعکس وجود ندارد. جای تعجب نیست که حتی برندهای بستنی نیز شروع به استفاده از بستنی فلفلی در قفسه های وسوسه انگیز خود کرده اند.

اگرچه این همه به طعم نیست. فلفل قرمز حاوی طیف وسیعی از اجزای مفید برای سلامتی مانند کپسایسین، ویتامین C، کاروتنوئیدها و برخی آنتی اکسیدان های حیاتی است. وجود ترکیبات سالم آنها را برای بسیاری از عملکردهای بدن و فرآیندهای متابولیک مفید می کند. بنابراین در موارد التهاب، اختلالات عصبی، آرتریت، پسوریازیس و غیره اهمیت ویژه ای دارند. همچنین به دلیل وجود کاین در مواردی مانند کلسترول، لخته شدن، تری گلیسیرید، تشکیل پلاکت، تشکیل رادیکال های آزاد، اختلالات ریوی و غیره مفید هستند. علاوه بر این، آنها در جنبه هایی مانند درمان احتقان، تقویت ایمنی، مقابله با عفونت های مخاطی، زخم معده و غیره کمک می کنند.

آنها همچنین در درمان دیابت (به ویژه خطر هیپرانسولینمی) و در حفظ وزن مناسب مفید هستند.

انتخاب انواع ارگانیک تضمین می کند که نگرانی های مربوط به تابش حل می شود. می‌توان از میان طیف گسترده‌ای از گزینه‌های خشک موجود در حال حاضر، انتخاب کرد که می‌توان آن‌ها را با توجه به میزان تندی و نوع دستور العمل‌هایی که تهیه می‌شود، مطابق با راحتی انتخاب کرد.

به طور مشابه، پودر انگور نه تنها به دلیل طعم و فواید مکمل، بلکه برای مزایای سلامتی مانند کمک به هضم غذا، درمان یبوست و غیره نیز قابل استفاده است. بدون اینکه مانند شکر تصفیه شده به آن آسیب برساند. در اینجا چیدن مشتقات نخل یا نارگیل توصیه می شود. برخلاف شکر که یک کربوهیدرات ساده است. انگور یک کربوهیدرات پیچیده است و از این رو منبع خوبی از کالری های سالم بدون عوارض جانبی افزایش وزن است. در مورد وزن صحبت می کنیم، وجود پتاسیم در پودر انگور به متعادل کردن الکترولیت ها و در نتیجه به کاهش وزن کمک می کند.

سایر مواد معدنی مانند آهن، فولات، منیزیم، سلنیوم، روی و غیره نیز در این غذای کوچک وجود دارند که آن را برای سطوح خوب هموگلوبین، حفظ ایمنی، درمان کم خونی و اختلالات استخوانی و غیره ایده آل می کند.

جگر به طور خاص در درمان سرفه، سرماخوردگی و درد مفاصل استفاده می شود. به عنوان سم زدایی کبد و پاک کننده خون نیز بسیار مفید است. این غذایی است که افراد در هر گروه سنی و سلیقه ای را وسوسه می کند و با آنها رفتار می کند.

بنابراین، همین امروز بسته انگور ارگانیک و پودر فلفل قرمز را دوباره ذخیره کنید. به لذت بردن از شگفتی‌های این دوستی شگفت‌انگیز بین دو نام که تقریباً دشمن به نظر می‌رسند، اما معلوم می‌شود که پسرعموهایی هستند که در یک دستور پخت خوب پخته شده اند، لذت ببرید.

رژیم لاغری سریع