محمدمهدی عزیززاده معاون قرآن و عترت شدساعت: 23:05
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۴/۲۰
کد خبر: 1882417

به موجب حکم با تصویب وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و به موجب معافیت:

محمدمهدی عزیززاده معاون قرآن و عترت شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ با تایید و تایید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حکم علیرضا ماف، معاون قرآن و عترت جازم و محمدمهدی عزیززاده به این سمت منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به گزارش روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در این دستور آمده است: نظر در خصوص تعمیق کیفی و گسترش کمی ماموریت ها و برنامه های وزارت قرآن و عترت. و عترت در دوره جدید عملیاتی و از بالاترین مقام وزارت مشروط به تایید و تایید، با انتصاب جنابعالی و توسعه مضاعف فعالیت های معاونت قرآن و عترت، تاکید کرد و با توجه به سوابق قرآنی، از توانمندی های علمی و تجارب ارزنده جناب عالی، به موجب این اطلاعیه، «سرپرست معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به سمت «عطار» فرقه و ارشاد اسلامی منصوب می شوید.

از جمله مأموریت های اعلام شده در این حکم آمده است:

به منظور ارتقای کمی و کیفی فعالیت‌های قرآنی در دولت مردمی، ایجاد ارتباط فعال و تعامل هم افزایی با تمامی جوانب و معاونت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شناسایی و هدف‌گیری هوشمندانه تمامی ظرفیت‌های قابل اجرا. انجام بهینه وظایف و مأموریت های متعدد با هماهنگی وزارت فرهنگ و سیاست های ارشاد اسلامی از مهمترین وظایف معاونت قرآن و عترت جناب عالی است.

بدیهی است کلیه ادارات کل، مدیران و مشاوران، موسسات همکار و مراکز و استان های تابعه معاونت قرآن و عترت عترت موظفند در انجام مستمر وظایف محوله با جنابعالی همدلی و هماهنگی لازم را داشته باشند. لطف خدا

از سوابق و فعالیت های محمدمهدی عزیززاده در حوزه ساماندهی حوزه قرآن و عترت، یکی مدیرکل دبیرخانه کمیسیون ترویج و ترویج، رئیس ترویج و معاونت قرآن و عترت معاونت قرآن و عترت، مشاور اجرایی قرآن و عترت است. شورای توسعه فرهنگ، دبیر کمیته تخصیص. ..

انتهای پیام؛