محلول گریپ فروت

جمع کنید و آماده شوید تا در هر وعده غذایی گریپ فروت میل کنید. در محلول گریپ فروت، این مرکبات راز کاهش وزن است. اما مضطرب نباشید: می توانید میوه، آب میوه یا نسخه مکمل این میوه شگفت انگیز را انتخاب کنید. گریپ فروت به قدری جادویی است که طبق رژیم غذایی، تنها اضافه کردن آن به برنامه غذایی خود، باعث کاهش وزن شما می شود. ادعای رژیم غذایی این است که گریپ فروت حاوی یک ترکیب کلیدی است که از جذب چربی و کربوهیدرات اضافی رژیم غذایی جلوگیری می کند. هنگامی که آن را حداقل سه بار در روز میل کنید، گریپ فروت احساس سیری می کند و گرسنگی را کاهش می دهد. همچنین سطح کلسترول را کاهش داده و خطر ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش خواهید داد.

چه چیزی محلول گریپ فروت را متفاوت می کند؟

این رژیم وعده کاهش وزن را به دلیل یک غذای فوق العاده، یعنی گریپ فروت می دهد. این طرح ادعا می کند که زمانی که آن را با هر رژیم غذایی دیگری (مانند ساحل جنوبی، اتکینز یا ویت واچرز) ترکیب می کنید، حتی موثرتر است. فقط فراموش نکنید که سبک زندگی گریپ فروت را داشته باشید و در هر وعده غذایی از انواع مرکبات شگفت انگیز استفاده کنید.

محلول گریپ فروت چیست؟

“رژیم غذایی” شامل مصرف گریپ فروت در کنار سایر غذاهای سالم است، به جای مصرف گریپ فروت به عنوان بخش عمده ای از رژیم غذایی شما. خوردن گریپ فروت افزودنی به یک برنامه غذایی یا رژیم غذایی سالم است که می توانید به آن متعهد شوید و شامل کاهش وزن آهسته و تغییرات دائمی در عادات غذایی و ورزش می شود.

گریپ فروت را می توان در اکثر برنامه های رژیم غذایی مانند Weight Watchers، The Zone و Jenny Craig گنجاند. اگر رژیم غذایی میوه را ممنوع کرده است، می توانید به جای خوردن میوه کامل، کپسول مصرف کنید. این رژیم وعده می دهد که مهم نیست چه برنامه ای را انتخاب می کنید، گریپ فروت باید به کاهش وزن شما کمک کند. حتی اگر فقط گریپ فروت را بدون تغییر عادات غذایی اضافه کنید، می توانید مقداری وزن کم کنید.

یک وعده گریپ فروت نصف تا یک گریپ فروت، یک لیوان آب گریپ فروت هشت انسی، یا 2 قرص مکمل CitraSens (یا هر مکمل گریپ فروت خالص دیگری که در رژیم غذایی توضیح داده شده است) در هر وعده غذایی است. شما می توانید هر شکلی از گریپ فروت را که دوست دارید انتخاب کنید، به شرطی که هر روز حداقل یک وعده در هر وعده غذایی مصرف کنید.

نکات مفید بسیاری برای انتخاب، خرید، تقسیم بندی، آب گیری و مصرف گریپ فروت ارائه شده است. می توانید بیاموزید که از کجا چاقوهای مخصوص برش، آبمیوه گیری و سایر ابزارهای آماده سازی آسان بخرید.

اگر از خوردن گریپ فروت برهنه لذت نمی برید، می توانید روی میوه را با مربای انگور، آسپارتام و دارچین، یا یک گیلاس ماراسکینو پر کنید. همچنین می توانید یک یا چند دستور غذای گریپ فروت این طرح را امتحان کنید.

یک صبحانه معمولی روزانه می تواند شامل ماست کم چرب با گرانولای کم چرب پاشیده شود. ناهار سالاد میوه با مقداری گریپ فروت یا سالاد سبز با سبزیجات خام است. شام می تواند یک کاسرول با سبزیجات، غلات و لوبیا، با یک سالاد سبز کوچک و یک میوه برای دسر باشد. میان وعده چیز خوبی است. میان وعده هایی را انتخاب کنید که کالری کمی دارند (بین 30 تا 60 کالری) مانند 1 گریپ فروت کامل، یک فنجان میوه تازه یا کنسرو شده، یا ½ فنجان غلات سبوس دار کم شکر.

و شیرینی خود را نادیده نگیرید. اگر می توانید، با خوردن میوه های یخ زده یا سایر خوراکی های کم کالری یا کم چرب، این خواسته های شیرین را برآورده کنید.

انتظارات کاهش وزن چیست؟

اگر در هر وعده غذایی گریپ فروت بدون هیچ تغییری در رژیم غذایی یا فعالیت بدنی بخورید یا بنوشید، می توانید در عرض سه ماه تا ده پوند وزن کم کنید. وقتی گریپ فروت اضافه می کنید و برنامه غذایی مورد نظر خود را دنبال می کنید، باید هفته ای یک تا دو پوند وزن کم کنید. به دلایل سلامتی، بیش از سه پوند در هفته کم نکنید.

آیا ورزش ترویج می شود؟

شما باید حداقل 20 دقیقه ورزش داشته باشید که حداقل سه روز در هفته از آن لذت ببرید. با افزایش آهسته زمان و شدت، می توانید پنج روز در هفته تا 40 دقیقه کار کنید. این رژیم دستورالعمل هایی را در مورد نحوه گنجاندن ورزش در زندگی روزمره و نکاتی برای حفظ حرکت شما ارائه می دهد. همچنین «ده فرمان» ورزش را پیشنهاد می‌کند، از جمله نوشیدن مقدار زیادی آب قبل، حین، و بعد از ورزش، ورزش با سرعت و سطح تناسب اندام خود، و ثبت روزانه کتبی پیشرفت خود.

آیا مصرف مکمل توصیه می شود؟

اگر گریپ فروت یا آب گریپ فروت نمی‌خورید، نمی‌خواهید یا نمی‌توانید بخورید، به جای آن از مکمل استفاده کنید. مکمل فوق غلیظ، پودر گریپ فروت و پوست است.

فرم قرص بیش از 40 برابر فواید خوردن یک گریپ فروت به شما می دهد. این قرص را سه بار در روز و یک بار در هر وعده غذایی مصرف کنید. هنگام خرید مکمل، CitraSens یا Grapefruit Solution را انتخاب کنید تا مطمئن شوید که گریپ فروت خالص است.

همچنین باید روزانه یک مولتی ویتامین با مواد معدنی مصرف کنید. اگر لبنیات نمی خورید، همراه با صبحانه مکمل کلسیم مصرف کنید. اگر رژیم غذایی متنوعی دارید، نیاز کمی به مکمل‌ها دارید.