محلول های کامل پوست توسط متخصص پوست

ایمونودرماتولوژی رشته ای است که به ضایعات پوستی مرتبط با ایمنی مانند LE، Phemhigoid، pemhigus Vulgaris، Lichen Planus.Alopecia Aerata و Alopecia Cicatricial می پردازد. متخصص پوست اطفال یک متخصص پوست با تجربه در زمینه بیماری های پوستی نوزادان و کودکان است. رشته پوست با درمان آکنه مرتبط است که بیشتر افراد را در طول زندگی خود به ویژه در دوران بلوغ، بارداری و عدم تعادل هورمونی تحت تاثیر قرار می دهد. تکثیر باکتری ها در محل به دلیل وجود نیدوس به دلیل ماهیت بیش از حد فعال غدد منجر به آکنه و انواع آن می شود که ممکن است نیاز به درمان مناسب توسط متخصص پوست یا متخصص پوست داشته باشد. برای زنانی که دارای آکنه بیش از حد یا آکنه های مقاوم هستند و آکنه هایی که دیر به داروهای موضعی پاسخ می دهند باید PCOD را رد کرد. متخصص پوست ممکن است آزمایش های کمی را برای رد PCOD تجویز کند.

پروفایل هورمونی همراه با سونوگرافی در روز دوم پریود ممکن است برای رد PCOD توصیه شود. خانم‌هایی که موهای صورت یا موهای زائد بدن دارند، موهای چرب با یا بدون شوره، ریزش مو و رشد بیش از حد مو در مکان‌های ناخواسته ممکن است به متخصص پوست کمک کنند تا عدم تعادل را رد کند. افزایش وزن بیش از حد در ناحیه کمر و ران، آکنه تنه و شوره سر نیز ممکن است نشانه این مشکل باشد. درمان چنین آکنه ای در مواقعی توسط متخصص پوست دشوار است و اگر به موقع درمان نشود ممکن است جای زخم باقی بماند. بهتر است از ایجاد آکنه جلوگیری کنید، سپس این افسانه را دنبال کنید که همه افراد در دوران بلوغ دچار آکنه می شوند و با گذشت زمان برطرف می شوند. آره. در بیشتر موارد ممکن است آنها آرام شوند، اما عمدتاً در زمان فروکش کردن آنها قبلاً باعث ایجاد اسکار آکنه شده بودند که درمان آنها بسیار دشوار است.

امروزه از لیزرهای فرکشنال برای درمان اسکارها استفاده می شود، زیرا عملاً هیچ زمان از کار افتادگی ندارند و هیچ خونریزی وجود ندارد که باعث بهبودی خوب پس از عمل می شود. جلسات متعدد برای همین مورد نیاز است. درما همچنین می تواند توسط SKIN SECIALIST برای درمان این گونه اسکارها پیشنهاد شود یا ترکیبی از لایه برداری، لیزر فرکشنال و درما برای نرم کردن جای زخم انجام شود. آکنه در شکل شدید خود ممکن است کیست ایجاد کند که درمان آن با داروهای محلی یا پماد بسیار دشوار است و ممکن است نیاز به تزریق استروئیدهای داخل ضایعه توسط SKIN SPECIALIST داشته باشد. آکنه ممکن است منجر به انواع مختلفی از اسکارها مانند اسکار جعبه، اسکار نورد، اسکار یخی شود و همه آنها به درمان لیزر فرکشنال پاسخ متفاوتی می دهند. درم ابریژن همراه با لایه برداری نیز ممکن است انجام شود. گاهی اوقات برای تسریع بهبودی و نتیجه بهتر به جابجایی اسکارها نیاز است.

به عنوان پیشگام در ترمیم موی غیر جراحی MEDIMAKEOVERS توسط دکتر سوروچی پوری، شهرت خاصی به دست آورده است. درمان ریزش مو در زنان یک چالش بود زیرا شامل تغییرات هورمونی مختلفی است که یک زن در سنین باروری دچار آن می‌شود، که شامل تغییرات اجتماعی و عاطفی نیز می‌شود. به عنوان یکی از بهترین متخصص پوست در دهلی، هدف این بود که بیمار را از نظر عاطفی و پزشکی از طریق آخرین روش های درمانی و فناوری راضی کند. از آنجایی که به عنوان یکی از متخصصان پوست برتر در دهلی شناخته می شود، گزینه های مختلفی برای خانم های مبتلا به ریزش مو یا نازک شدن مو وجود دارد. گزینه های درمانی ممکن است شامل RF، مزوتراپی باشد که با تفنگ طبی مخصوص بدون درد انجام می شود و نتیجه آن کاهش ریزش مو پس از 4 تا 8 جلسه قابل مشاهده است. به عنوان بهترین متخصص پوست در دهلی، هدف از انجام روش هایی است که حداقل درد یا بدون درد را داشته باشند، مزوتراپی یک کمک کمکی خوب برای زنانی است که ریزش مو دارند. بهبود رژیم غذایی و برخی آزمایشات پزشکی ممکن است برای ارزیابی مناسب بیمار زن هنگام مراجعه به کلینیک انجام شود. یک مشاوره دقیق به متخصص پوست ما در دهلی اجازه می دهد تا دلایل ریزش مو در زنان را به درستی درک کند. کلینیک دارای کلیه تجهیزات فوق مدرن و لیزر می باشد. برای بیماران مبتلا به ریزش مو توسط متخصص پوست می توان لیزرهای کم وات همراه با مزوتراپی و محلول های کاربرد روزانه را نیز تجویز کرد.