محدودیت ترافیکی آخر هفته/ محورهای چالوس و حرج یک طرفه استساعت: 16:33
تاریخ انتشار: 08/04/1401
کد خبر: 1906202

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجهه از محدودیت های ترافیکی آخر هفته در جاده های کشور خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با اشاره به محدودیت های ترافیکی در روزهای پایانی هفته گفت: این محدودیت های ترافیکی از روز چهارشنبه 13 آبان آغاز و تا شنبه 16 آبان ادامه دارد. 1401.

وی با اشاره به محدودیت های ترافیکی در نظر گرفته شده برای تردد موتورسیکلت ها، ادامه داد: تردد موتورسیکلت ها از ساعت 12 روز چهارشنبه 13 آبان تا ساعت 18 روز شنبه 16 آبان ماه از کرج – چالوس، هرج، فیروزکو و تهران از محورهای کرج – چالوس، هرج، فیروزکو و تهران آغاز می شود. محورها و بالعکس ممنوع است. در واقع تردد موتورسیکلت های پلیس و امدادی برای انجام ماموریت های لازم در جریان ترافیکی مجاز مانعی نخواهد داشت.

شیرانی در خصوص محدودیت های ترافیکی در نظر گرفته شده برای خودروهای سواری گفت: تردد انواع وسایل نقلیه در محور چلاس از مرجان آباد به سمت کرج در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه از ساعت 13 الی 24 روزهای 4 و 5 آبان ماه و در صورت اعلام ترافیک در محور چلاس از مرجان آباد به سمت کرج ممنوع است. حضور ماموران انتظامی در محل، ورود انواع وسایل نقلیه ممنوع می باشد و از ساعت 16 الی 24 همان روز تردد خودروها از کرج، میدان امیرکبیر و تهران-آزادرای شمالی یک طرفه خواهد بود. به سمت مرجان آباد.

از ساعت 13 الی 24 روز جمعه 6 آبان ماه تردد کلیه وسایل نقلیه از ابتدای کرج، میدان امیرکبیر و تهران-آزادرای شمالی به سمت مرجان آباد و در صورت وجود ترافیک ممنوع است. ماموران پلیس در محل اعلام کردند از ساعت 16 همان روز تا 24 تردد کلیه وسایل نقلیه که از مرجان آباد به سمت کرج و تهران یک طرفه خواهد بود، آزاد است.

شیرانی در خصوص محدودیت های ترافیکی در نظر گرفته شده برای خودروهای سواری در محور حرج گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 22 روز جمعه 15 آبان ماه جاری از رودان به سمت آمل و پلیس راهور محلی ممنوع است و این در حالی است که مقامات راهور اعلام کردند. ، همان روز ساعت 22 از ساعت 16 تا ساعت 16 تردد انواع وسایل نقلیه از آب اسک تا رودان محدوده مشا به صورت یک طرفه ادامه دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور درباره محدودیت تردد خودروهای سنگین گفت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیون از محور کرج – چلاس و بالعکس در محور کندوان همچنان ممنوع است. . تمامی تریلرها همچنان در محور حرج ممنوع خواهند بود. تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی در روز چهارشنبه چهارم آبان از ساعت 12 تا 24 و پنجشنبه و جمعه از ساعت 6 الی 24 ممنوع است. پنجم و ششم آبان. حاملان سوخت و مواد فاسدشدنی از این محدودیت ها مستثنی هستند.

وی تاکید کرد: اعمال محدودیت های فوق منوط به افزایش حجم تردد در محورها است و در صورت عادی بودن وضعیت تردد، لغو با اجرای این محدودیت ها هماهنگ می شود.