محتوای مورد نیاز جامعه باید به سمت محتوای دیجیتال سوق داده شودساعت: 23:30
تاریخ انتشار: 1301/08/27
کد خبر: 1911970

جانشین فرمانده کل ارتش قم گفت: باید محتوای مورد نیاز جامعه را به سمت محتوای دیجیتال سوق دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش کوم فردا، سردار مهدی کبیری پور در حاشیه چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج کام در جمع خبرنگاران با تشکر از دست اندرکاران این رویداد اظهار کرد: این رویداد یک رویداد هوشمندانه بر اساس بسیاری از پیشنهادات خوب فرهنگی است. .

وی ادامه داد: یکی از این پیشنهادهای خوب، شناسایی استعدادها و جمع آوری آنهاست.

جانشین فرمانده سپاه کوم با اشاره به اینکه رویداد تیم سازی یک رویداد بزرگ است، گفت: این رویداد افرادی را که همدیگر را نمی شناسند به صورت تیمی گرد هم می آورد که انرژی و گستره کاری آنها را افزایش می دهد.

وی افزود: از طریق این رویداد استعدادها کشف می شود و رقابت سالم و مثبتی برای این افراد ایجاد می شود که انگیزه یادگیری از یکدیگر و مربیگری را در بین این دختران جوان افزایش می دهد.

کبیری پور با اشاره به چیزها و اشیا تصریح می کند: موارد اعلام شده باعث آن استعدادها و چیزهای دیجیتالی می شود و به معنای دینی ما باید و نبایدها را باید و نبایدها می نامیم. وقتی مواد این هنرمندان در کنار هم قرار می گیرد، تولید و تولید محتوا می کند.

وی ادامه داد: این چیدمان عناصر دیجیتال در کنار مفهوم ارزشمند خلاقیت باعث افزایش و تبدیل رویداد جذاب برای جوانان ما خواهد شد.

جانشین فرمانده سپاه قم تصریح کرد: امیدوارم بتوانیم این اتفاق را با حوزه وسیع تری از مدارس و دانشگاه ها تکرار کنیم. ما واقعاً به آن نیاز داریم، جامعه جوان ما امروز یک نسل دیجیتال است، نسلی که به دنیای دیجیتال عادت کرده است، زندگی خاصی در این دنیا وجود دارد.

وی تصریح کرد: اگر بتوانیم اتفاقات این فضا را تعریف کنیم و محتوای مورد نیاز جامعه را به سمت وجه دیجیتال سوق دهیم به کمک این استعداد می توانیم اتفاقات خوبی را برای جامعه رقم بزنیم.

انتهای پیام/