محبوب ترین روش های بزرگ کردن آلت مردانه

مردان موجوداتی خودپسند هستند و همیشه درگیر یک “مسابقه” در مورد همه چیز در زندگی خود هستند – شغل، حقوق، زنان… آنها همیشه می خواهند بهتر باشند و بهتر باشند. این نماد نهایی مردانگی آنها – آلت تناسلی آنها – را حذف نمی کند. آنها همیشه می خواهند آلت تناسلی بزرگتر داشته باشند. بزرگتر نه تنها شلوار آنها را باد می کند، بلکه غرور آنها را نیز باد می کند. این به طور مستقیم با عزت نفس و اعتماد به نفس آنها مرتبط است. به همین دلیل جای تعجب نیست که این روزها روش های بزرگ کردن آلت تناسلی مردانه به سختی به فروش می رسند.

اساساً سه روش رایج برای بزرگ‌تر کردن آلت تناسلی وجود دارد: ورزش، مصرف قرص و انجام عمل جراحی.

ورزش

این محبوب ترین روش در تقویت مردانه است و معمولاً مردان قبل از امتحان روش های دیگر ابتدا به این روش متوسل می شوند. مانند تمایل به کاهش وزن، طبیعی بودن همیشه بهترین راه است. این نه تنها ارزان است، بلکه ایمن نیز هست. اگر به روش صحیح ورزش کنید، به احتمال زیاد صد در صد پیامدهای ناخوشایند را از بین می برید. همچنین لازم نیست با عوارض جانبی مقابله کنید.

دو تمرین اساسی برای بزرگ کردن آلت تناسلی وجود دارد: کشش و جیلکینگ.

o کشش – گفته می شود که کشش آلت تناسلی باعث بزرگ شدن آن می شود زیرا تورم سلول ها و بافت های آن را تسهیل می کند. اعتقاد بر این است که به رشد آلت تناسلی کمک می کند.

o Jelqing – این یکی از قدیمی ترین روش های درمانی شناخته شده برای آلت تناسلی است که به آن شیردوشی نیز می گویند (به دلیل این که روشی شبیه عمل شیردوشی است). این شامل پیچاندن انگشت اشاره و شست دور آلت تناسلی در حالی که نیمه نعوظ است و دور کردن آن از بدن برای فشار آوردن خون به نوک آن است. گفته می شود که این به افزایش دائمی حداکثر اندازه آلت تناسلی در حالت نعوظ کمک می کند.

قرص

اگر فکر می کردید که قرص ها فقط برای کاهش وزن یا برای جلوگیری از بارداری هستند، دوباره فکر کنید. تعداد فزاینده ای از مصرف کنندگان (چه مرد و چه زن) در شوق امتحان قرص های بزرگ کننده آلت مردانه هستند. مردان آنها را برای خود می خرند در حالی که برخی از زنان آنها را به شریک زندگی خود می دهند تا لذت زندگی جنسی خود را افزایش دهند. این قرص ها در اینترنت بسیار رایج هستند. صندوق ورودی شما احتمالاً از این نوع ایمیل‌های اسپم دارد. اگرچه بسیاری از شواهد نتایج مثبت آنها را می توان خواند، پزشکان استفاده از آنها را توصیه نمی کنند. تجزیه و تحلیل های پزشکی روی تعدادی از قرص های تقویت کننده مردانه نشان داد که آنها دارای مواد مضر مانند باکتری E-coli، مخمر، کپک، سرب و حتی آفت کش ها هستند.

عمل جراحي

برخی از مردانی که نمی‌خواهند به‌طور مرتب قرص‌ها را اذیت کنند یا می‌ترسند مصرف قرص‌ها را فراموش کنند، به جای آن جراحی آلت تناسلی را انجام می‌دهند. آنها فقط باید یک بار این روند را طی کنند و برای همیشه از مزایای آن بهره مند شوند. خوب، این در صورتی است که هیچ چیز بدی پیش نیاید.

یکی از جراحی ها افزایش طول آلت تناسلی نامیده می شود. تقریباً یک سوم اندازه آلت تناسلی داخل بدن است. این جراحی شامل رها کردن رباط داخل بدن است تا آلت تناسلی مرده کشیده شود و در نتیجه از بیرون بلندتر به نظر برسد.

جراحی دیگر توسط ایمپلنت های بادی است. پمپی در کشاله ران یا کیسه بیضه کاشته می شود که می توان آن را با دست دستکاری کرد تا دو ایمپلنت آلت تناسلی بادی را پر کند. هنگامی که این سیلندرها پر می شوند، نعوظ حاصل می شود.

این روش های بزرگ کردن آلت تناسلی مردان ممکن است برداشت های متفاوتی را در افراد مختلف ایجاد کند. انتخاب یکی به این بستگی دارد که چقدر برای یک مرد مهم است و چقدر حاضر است برای به دست آوردن یک خروس بزرگتر که غرور او را نگه دارد، ریسک کند.