مجارها خواهان بازی تدارکاتی با تیم ملی ایران هستند/ منتظر تصمیم نهایی فدراسیون فوتبال و سرمربی هستیمساعت: 08:19
تاریخ انتشار: 1401/03/31
کد خبر: 1877429

مشاور ارشد رئیس کمیته ملی المپیک گفت: مجارها برای دو فیفا برنامه ریزی کردند اما تحت فشار ما تصمیم گرفتند یکی از دو فیفا را با ما بازی کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانا؛ سید نصرالله سجادی مشاور ارشد رئیس کمیته ملی المپیک در سفر به مجارستان گفت: بنا به دعوت کمیته ملی المپیک مجارستان، هیئتی از ایران به بوداپست اعزام شد که در آنجا با صالحی امیری و رئیس جمهور دیدار کردیم. و دبیر کمیته ملی المپیک مجارستان.” در مورد تفاهم نامه آماده امضا صحبت کردیم و خوشبختانه برنامه های خوبی بین دو کشور رد و بدل شده است.

وی درباره انواع توافقات انجام شده گفت: تبادل مربی بین دو کشور، مدیریت دوره های آموزشی و همچنین تعامل بین تیم های ورزشی در دو کشور بوداپست و تهران. در مناطقی که در تکواندو، کاراته، کشتی و بوکس قوی هستیم، ورزشکاران مجارستانی باید به ایران بیایند و اردوی مشترکی با ورزشکاران ما برپا کنند و در رشته های قوی مانند شمشیربازی، شنا، قایقرانی حضور داشته باشند. ، فوتبال و به خصوص رشته های انفرادی، بازیکنان ما به آنجا می روند.

مشاور رئیس کمیته ملی المپیک در خصوص دیدار با مسئولان فدراسیون فوتبال مجارستان و احتمال میزبانی از دیدار تدارکاتی با تیم ملی فوتبال ایران گفت: با مسئولان مجارستانی نیز دیدار داشتیم. فدراسیون فوتبال. در بوداپست و در مورد یک بازی دوستانه صحبت کردیم.” بر اساس شایعات؛ مجارستانی ها برای 2 فیفا برنامه دارند و می خواهند از این فرصت استفاده کنند.

سجادی در پایان گفت: خوشبختانه با اصرار ما یکی از دو فیفادی تصمیم گرفت با ما بازی کند. از آنجایی که آنها می خواهند 10 روز مانده به جام جهانی بازی کنند، باید ببینیم سرمربی تیم ملی چه نظری دارد، اگر فدراسیون و سرمربی تیم ملی موافقت کردند، می خواهند به تهران بیایند و یک بازی دوستانه با ما انجام دهند.

پایان پیام/