متخصص تغذیه کیست؟ مجله سلامت LifeDite


متخصص تغذیه فردی است که متخصص تغذیه است. متخصص تغذیه به شما در انتخاب غذای مناسب و تعیین برنامه غذایی سالم و همچنین ایجاد رژیم غذایی مناسب برای بیماران و ارائه توصیه های غذایی لازم به بیماران کمک می کند.
متخصص تغذیه عادات غذایی فرد را مورد بررسی قرار می دهد و غذاهای مورد نیاز برای بیمار را توصیه می کند ، شیوه صحیح عادات غذایی را آموزش می دهد و تأثیر برنامه را زیر نظر می گیرد تا مطمئن شود که یک برنامه غذایی مشخص موثر است و نتیجه را گزارش می دهد. فرایند درمان
این متخصص با توجه به شرایط و نیازهای خود ، رژیم غذایی را برای گروه های مختلف افراد از جمله کودکان ، میانسالان ، بیماران ، چاق و لاغر آماده می کند. این برای آنها تعیین می کند که چه نوع غذا و چه مقدار در روز بخورند.
بیماران با متخصصی همراه هستند که به آنها کمک می کند تا رژیم غذایی مناسب را با توجه به موقعیت خاص خود انتخاب کرده و روند بهبود را تسریع کنند. بیماران ارجاع شده به این متخصصان عبارتند از: دیابتی ها ، بیماران کلیوی ، بیماران گوارشی و کبدی ، بیماران قلبی و بیماران سرطانی تحت شیمی درمانی یا پرتودرمانی و بسیاری از بیماری های دیگر که برای بهبود یا کنترل بیماری به تغذیه مناسب نیاز دارند.
بیماران ارجاع شده به این متخصصان عبارتند از: دیابتی ها ، بیماران کلیوی ، بیماران گوارشی و کبدی ، بیماران قلبی و بیماران سرطانی تحت شیمی درمانی یا پرتودرمانی و بسیاری از بیماری های دیگر که برای بهبود یا کنترل بیماری نیاز به تغذیه مناسب دارند.

چه زمانی باید به متخصص تغذیه مراجعه کنیم؟

حالت

تمام کارها را انجام دهید و وزنه را تکان ندهید

وقتی احساس احساسی می کنید ، پرخوری می کنید

وزن بسیار زیاد

بارداری

مدام به غذا فکر کنید

کلسترول بالا

که در…

در روز رژیم درمانی ، برای همه افرادی که تا 21 مارس در رژیم غذایی ثبت نام می کنند ، 20 درصد تخفیف داریم.

مقاله قبلی24 ترفند ساده برای رژیم غذایی سالم (قسمت 2)

عضو انجمن غذایی ایران و کانادا و سازمان نظام سلامت ایالتی. ارزیابی رژیم غذایی و رژیم درمانی برای چاقی ، کاهش وزن ، بارداری ، کودکان و بیماریها و غیره

دیدگاهتان را بنویسید