متاموسیل برای کاهش وزن

متاموسیل یک محصول عالی با مزایای سلامتی بسیار زیاد است. از کاهش کلسترول گرفته تا کنترل سطح قند خون، متاموسیل بسیار بیشتر از یک مکمل حمایت کننده روده است. اما تنها زمینه ای که متاموسیل در آن خوب نیست کاهش وزن است.

به دلیل فواید بسیاری که متاموسیل به ارمغان می آورد، این تمایل طبیعی وجود دارد که فکر کنیم به عنوان یک مکمل کاهش وزن نیز خوب است. مطمئناً نمی تواند بدتر از برخی از قرص ها و مدها باشد. اما برای درک اینکه آیا متاموسیل می تواند به عنوان یک مکمل کاهش وزن کار کند، ابتدا باید دید هدف اصلی آن چیست.

FDA مصرف کلی فیبر را تقریباً 25 گرم در روز توصیه می کند. یک فنجان کلم بروکلی حدود 2.5 گرم است، یک موز متوسط ​​کمی بیشتر از 3 گرم است، یک فنجان سوپ نخود حدود 16 گرم است، عدس نیز فیبر بالایی دارد. اما انصافاً، دریافت فیبر کافی برای آمریکایی های چاق «متوسط» یک کار است.

و چرا فیبر مهم است؟ در یک کلمه (یا دو کلمه)، همه چیز در مورد سلامت دستگاه گوارش است. فیبر همه چیز را به جلو می برد. وقتی مواد زائد در زیرساخت های گوارشی شما جمع می شود، هیچ چیز خوبی از آن حاصل نمی شود. این می تواند خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ را افزایش دهد و مطمئناً منجر به یبوست شود. فیبر کمک زیادی به تمیز نگه داشتن دستگاه گوارش شما می کند.

روده های شما را با باکتری های خوب تغذیه می کند. فیبر همچنین هضم را کند می کند. که در مورد شکر بسیار مهم است. با کاهش سرعت جذب قند، فیبر می تواند به دستیابی و حفظ سطح قند خون سالم کمک کند.

متاموسیل چگونه کار می کند؟ اول، فیبر آن از پوسته پسیلیوم است. وقتی این پوسته‌های پسیلیوم هضم می‌شوند، در دستگاه گوارش شما منبسط می‌شوند و به یک “توده ژلاتینی” تبدیل می‌شوند. این باعث می شود روده های شما منقبض شده و این لکه را از بین ببرد. متاموسیل زندگی خود را به عنوان یک ملین برای تحریک حرکات روده و کاهش علائم یبوست و احتمالاً اسهال آغاز کرد.

در طول مسیر، FDA به این نتیجه رسید که خوردن یک رژیم غذایی سالم سرشار از چربی اشباع شده، کلسترول و فیبر بالا می تواند خطر ابتلا به بیماری قلبی را کاهش دهد. علاوه بر این، برخی آزمایشات نشان داد که فیبر تأثیر مثبتی بر کنترل سطح قند خون دارد. خوب بود و هست از آنجایی که متاموسیل فیبر است، متاموسیل از مزایای این خبر خوب بهره برده است.

اما گذار به کاهش وزن آنقدرها که برخی شما را باور می کنند مشخص نیست. این ایده که متاموسیل می تواند یک مکمل غذایی موثر برای کاهش وزن باشد دو بخش دارد. اول اینکه وقتی قبل از غذا مصرف شود، احساس سیری به شما دست می دهد. در نهایت پوسته پسیلیوم در معده منبسط می شود. و این احساس سیری به معنای کمتر خوردن است. از این نظر متاموسیل می تواند برای کنترل اشتها عالی باشد. و ناگفته نماند که تا زمانی که اشتهای خود را کنترل نکنید، نمی توانید وزن خود را کاهش دهید.

دوم، Metamucil باعث می شود کارها به جلو حرکت کنند. مانع از جذب قند می شود و مواد زائد را به بیرون منتقل می کند. به عنوان یک نکته جانبی، متاموسیل نه تنها جذب قند را مختل می کند، بلکه می تواند جذب مواد مختلف مانند داروها و سایر مکمل های غذایی را نیز مسدود کند. متاموسیل توصیه می کند که داروها را 2 ساعت قبل یا بعد از نوشیدن متاموسیل مصرف کنید یا با پزشک خود تماس بگیرید.

این مهم از این جهت است که هر چه کمتر جذب شود، کمتر وارد چربی شکم شما می شود. اما متاموسیل سرعت جذب را کاهش می دهد. مانند اورلیستات نیست که میزان چربی جذب شده در روده را کاهش می دهد. فیبر به طور کلی کار می کند. به نوعی، فیبر بیشتر در مورد تعادل است.

بنابراین Metamucil واقعا یک ابزار است. برای کاهش وزن، اصل کلی ساده است. کسری کالری باید به طور دائم به دست آید. برای کاهش وزن هوشمندانه، یعنی به روشی سالم، هدف یک رژیم غذایی تمیز همراه با ورزش هوازی برای تقویت سیستم قلبی عروقی و تمرینات مقاومتی برای حفظ توده عضلانی است.

متاموسیل یک ابزار عالی برای کنترل اشتها است. در صورت کمبود مواد مغذی، شکاف فیبر را پر می کند. هضم خوب را تقویت می کند. در حالی که مصرف متاموسیل به وضوح برای سلامتی شما مفید است، متاموسیل به خودی خود به کاهش وزن کمک نمی کند.

رژیم لاغری سریع