ما هم قول دادیم که آمریکا را ببریمساعت: 01:50
تاریخ انتشار: 1401/04/03
کد خبر: 1878132

سرمربی و بازیکنان تیم ملی والیبال ایران پس از قهرمانی آمریکا در لیگ ملت های والیبال صحبت کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، محمد طاهر وادی با بیان اینکه بازیکنان و کادر فنی تیم ملی خسته نباشید، گفت: آنالیز خوبی انجام دادیم و تصمیم گرفتیم برنده مسابقه باشیم و خداروشکر توانستیم برنده شویم.بازیکنان و کادر فنی.” بیا بازی کنیم

وی درباره ست دوم ویدیو چک توضیح داد: آخرین نقطه ست دوم، سنبله پشت خط زن آمریکایی بود که دیدم پایش از وسط زمین زیر تور رد شد و به بهروز عتوی گفتم درخواست ویدیو چک کند. خدا را شکر امتیاز به تیم ایران رسید.

وادی افزود: ما همه با هم همدل هستیم و مثل این بود که یک نفر در زمین بود و همه کسانی که به زمین آمدند عالی بازی کردند. ما سهم خود را برای نمایش بازی های بهتر انجام خواهیم داد.

تیم ملی والیبال ایران در ششمین بازی خود در لیگ ملت‌های 2022 با شکست تیم آمریکا برای سومین بار قهرمان این مسابقات شد.


اسماعیل نژاد: ما به سهم خود عمل کردیم/ خدا را شکر می کنیم که باعث خوشحالی مردم شد

امین اسماعیل نژاد پس از بازی مقابل تیم ملی آمریکا گفت: خدا را شکر توانستیم بازی را 3 بر صفر ببریم. ما سهم خود را انجام دادیم اما هرگز از نظر روحی و جسمی خسته نشدیم.

وی گفت: دیروز و امروز کادر فنی آنالیز کاملی از بازیکنان رقیب به ما داد و خدا را شکر می کنیم که باعث خوشحالی مردم شدیم.

این بازیکن با تاکید بر تلاش بازیکنان تصریح کرد: اگر خدا بخواهد می توانیم با همین روند بازی را ادامه دهیم و به نتیجه دلخواه خود برسیم.

او گفت در نهایت حتی یک مجموعه هم به آمریکا تحویل داده نشد. ما می توانستیم بهتر از این باشیم، اما خوشحالیم که بازی را خیلی خوب به پایان رساندیم.

تیم ملی والیبال ایران در ششمین بازی خود در لیگ ملت‌های 2022 با شکست تیم آمریکا برای سومین بار قهرمان این مسابقات شد.


آتوی: ما از پیروزی خوشحالیم، مردم خوشحال هستند

بهروز آتوی پس از پیروزی تیمش مقابل آمریکا گفت: خدا را شاکریم که زحمات بازیکنان را داد. بعد از چند شکست به دلیل عدم تجربه بازیکنان استرس زیادی را تحمل کردیم.

وی گفت: امروز بازیکنان می توانند کیفیت خوبی از خود نشان دهند و در شرایط سخت موفق شوند. با این حال، اتفاق خاصی نیفتاد. با این حال، مسابقات بسیار طولانی و سخت بود و ما یکی از بازی‌هایی را که آئودی برای برد نیاز داشت، باختیم.

عطایی در پایان گفت: ما از پیروزی خوشحالیم، مردم خوشحال هستند. امیدوارم راه ایران هموار باشد و بازیکنان در نهایت نمایشی را به نمایش بگذارند که باعث خوشحالی مردم شود.

تیم ملی والیبال ایران در ششمین دیدار خود در لیگ ملت های 2022 با پیروزی ارزشمند و قابل توجهی آمریکا را شکست داد و اولین ناکامی آمریکایی ها در این رقابت ها را رقم زد.


اسفوندیه: ما قسم می‌خوریم که مردم پس از باخت‌ها ناامید نخواهند شد

امیرحسین اسفوندیار پس از پیروزی تیم ایران مقابل آمریکا گفت: خدا را شکر در این دیدار پیروز شدیم. من در بازی ستاره نبودم و همه بازیکنان متحد بودند تا بتوانیم در این مسابقه پیروز شویم.

وی گفت: ما مردم را خوشحال کرده ایم و خوشحالم که وضعیتمان بهتر شده است. بعد از شکست‌ها روحیه تیم ضعیف شد و فشار زیادی روی بازیکنان بود، اما عهد کردیم که بدون توجه به آمریکا، تمرکز کنیم و عملکرد خوبی داشته باشیم. در والیبال عملکرد خوب مساوی است با موفقیت و خوشحالیم که این اتفاق افتاد.

اسفوندیه ادامه داد: ما تیمی هستیم که بعد از 13-14 سال به این سطح رسیده ایم و نسل خوبی را پشت سر گذاشته ایم. با وجود اینکه بازیکنان نسل قبل در ترکیب فعلی حضور دارند، اما اکثر بازیکنان جوان هستند، از مردم می خواهم که از ما حمایت کنند تا بعد از شکست از تیم ملی ناامید نشوند. ما تضمین می کنیم که در آینده نتایج بهتری خواهیم گرفت.


عبادی پور: به مردم ایران بابت پیروزی مقابل آمریکا تبریک می گویم/ واقعا از بازی لذت بردیم

میلاد آبادی پور در خصوص پیروزی مقتدرانه ایران مقابل آمریکا گفت: جا دارد قبل از هر چیز بگوییم که تک تک بازیکنان تیم ایران خسته نیستند و به مردم عزیز ایران که در هر شرایطی ما را حمایت کردند تبریک بگویم.

وی گفت: همانطور که بارها گفته ام و حالا یادآوری می کنم تیم ایران فقط برای کسب تجربه به اینجا آمده است. ما این اعتبار را داریم که با تیم بزرگی مثل آمریکا والیبال بازی می کنیم و واقعا از بازی لذت بردیم. من چیزی برای به دست آوردن یا از دست دادن ندارم، بازی با تیم های بزرگی مانند آمریکا، برزیل و لهستان سرگرم کننده است و بازی امروز بسیار سرگرم کننده است.

وی گفت: بسیار خوشحالم که تیم ایران امروز از این فرصت استفاده کرد و توانستیم بازی را به سود خود به پایان برسانیم.

پایان پیام/