ما به جای انقلاب، انقلاب داریمساعت: 11:39
تاریخ انتشار: 08/02/1401
کد خبر: 1905480

دشمنان سعی کردند اغتشاشات اخیر را به رسانه ها معرفی کنند و از نیروهای پیاده خود علیه حکومت به عنوان یک حرکت مردمی، اجتماعی و ارزشی استفاده کنند، اما اغتشاشات اخیر نه انقلابی بود و نه مردمی!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش شیرازه، دشمنان با استفاده از رسانه ها و استفاده از نیروهای پیاده خود سعی کردند اغتشاشات اخیر را انقلاب ۵۷، یک حرکت مردمی، اجتماعی و ارزشی علیه حکومت معرفی کنند، هرچند اغتشاشات اخیر انقلابی نبود. یا محبوب نیست!

با وجود تلاش گسترده دشمن برای به صحنه آوردن اقوام و اقوام مختلف و بهره برداری از آنها در راستای سیاست های حزبی و تجزیه طلبانه خود، ملت بزرگ ایران بار دیگر با شناخت نادرست ها و نادرستی ها متوجه شدند آنچه ایجاد شده بود، اخلال است. و با بصیرت خود راه خود را از اغتشاشات جدا کردند و با حضور گسترده خود در راهپیمایی های «امت محمد رسول الله» و «زنان فاطمی» نشان دادند که برای ایران اسلامی ایستاده اند و به کشورشان عشق می ورزند.

در انقلاب 57 شاهد به ثمر نشستن زحمات چندین ساله مردم خداجو و معتقد در سالهای مبارزه با نظام دیکتاتوری و تمامیت خواه هستیم. با همکاران و همفکران خود نیز مهربان باشید و آنها را می کشند و خونشان را به گردن نظام می اندازند.

قابل تکرار است که مردم در سال انقلاب علاوه بر تهییج علیه استبداد و استقلال طلبی، عدم تحمل خود را نسبت به دخالت غرب و شرق در امور داخلی اعلام کردند و نکردند. اجازه دخالت بیگانگان را بدهید، اما در اغتشاشات اخیر به وضوح دیدیم که اغتشاشگران خارجی و ایرانی هستند که بیرون نشسته اند، خط و نشان می کشند و به دنبال براندازی نظام هستند.

از سوی دیگر قیام مقدس انقلاب اسلامی را رهبری خداپسندی رهبری کرد که منیت نداشت و همه پیروزی های خود و انقلاب اسلامی را مرهون الطاف خداوند متعال می دانست. آنها با یکدیگر و با یکدیگر اختلاف نظر دارند. به فکر جیب و منافع خود هستند و اهدافشان پیش پا افتاده و ضد ارزشی است، قابل مقایسه نیستند.

لازم به ذکر است که رهبران راهبر اغتشاشات تکلیف خود را روشن نکرده و از یک سو شعارهای زن، زندگی و آزادی سر می دهند و از سوی دیگر به اکران ها رحم نمی کنند. به زنی که از خیابان می گذرد یا به زنانی که با آنها هستند. ! اگر به شعار زندگی آنها نگاهی بیندازیم، درمی یابیم که معمولاً افرادی هستند که در ساختار و استواری نهاد مقدس خانواده شکست خورده و ضعیف شده اند و در شرایط خوبی نیستند و شعار آزادانه آنها در حد کلام است. حوصله تحمل مخالفان را ندارند، آنها افسران همکار خود را می کشند، آنها به دنبال کشتار و تخریب آسان و غارت هستند.

از نظر تعداد نمی توان این دو حادثه را با هم سنجید، زیرا دهه فجر انقلاب اسلامی گسترده است، اما در این حادثه اخیر شاهد پراکنده شدن تعداد بسیار کمی از اغتشاشگران در برخی نقاط شهر بودیم. اگر کسانی را که به سیاست های دولت معترضند و فریب می خورند، مردمی که فقط دغدغه کسری را دارند از این جمعیت حذف کنیم، تعداد قابل توجهی باقی نمی ماند.

در پیروزی انقلاب اسلامی ایران یکی از اهداف اصلی انقلاب حفظ وحدت و وحدت ملی بود، اما در این دوره آشوبگران نشان دادند که هدف اصلی آنها براندازی نظام ایران و تجزیه طلبی بوده و از آنها نیز استفاده می کنند. هر گونه تاکتیک برای ایجاد اختلاف بین اقوام و افراد مختلف.

در نهایت یکی از اساتید برجسته دانشگاه شیراز می گوید که مقایسه انقلاب اسلامی ۵۷ با یک حرکت ناآرام بی نام و هدف و بی اساس درست نیست و اگر مقایسه ای در این مقاله وجود داشته باشد، مقایسه انقلاب اسلامی ایران بیهوده است. امام خمینی با انقلاب انقلابیون، چون ما داریم انقلاب بیشتر از انقلاب است.

رضا مردانه; مدرس سواد رسانه ای

انتهای پیام/