ما برای دشمن صهیونیستی برنامه داریم


در بیانیه این گروه فلسطینی آمده است: کسانی که فکر می کنند «عرین الاسود» به پایان می رسد یا فکر می کنند اطلاعاتی از این گروه دارند دچار توهم کامل شده اند، عزیزان ما، فرزندان ملت ما، تاج و سنگر ما آن سه نفر هستند. مجاهد واقعی آرین الاسود می گوییم: یک طبقه شهدای خجسته ای هستند که به اذن خدا به بهشت ​​رفته اند و دسته دیگر مجروحانی هستند که بدنشان در راه تکه تکه می شود. به مقاومت ادامه دهید و گروه دیگر منتظرانند، آنها سربازان خدا هستند و جز او نیستند. هیچ کس از آنها خبر ندارد.

ارین آل سعود در ادامه بیانیه خود می گوید: ای ملت بزرگ به ما ایمان بیاورید، قسم به خدایی که آسمان را بدون ستون آفرید، اگر یک سرباز باقی بماند، جان خود را فدای اندیشه مقاومت می کنیم. ” چه مادری است که سازش می کند با کسانی که خون ما را ریخته اند، چشم نامردان خواب نمی بیند، خدا اسلحه کسانی را که به مقاومت، مبارزه باور ندارند، اما شما برادران و رفقای ما هستید، و همخون های ما هستید، شما. تنها نخواهی بود همانطور که فرمانده وادی (شهید مقاومت) در زمان جنگ گفت و تو به قولت وفا کردی و هر چقدر هم که سخت بود، قهرمانانه مبارزه کردی. دشمن تلاش می کند، نتایج خود را پنهان نمی کند، نگه دارد و به یاری خدا آشکار می شود. برادران ما در گردان بالاتا و گردان جنین، خداوند شما را در قیامت سفید و سرافراز گرداند، ما در جنگ ها با یکدیگر ملاقات خواهیم کرد و در پیشگاه خداوند متعال ملاقات خواهیم کرد. زنده باد اسلحه صادقانه شما مانند وعده های شما.

مبارزان فلسطینی در پایان بیانیه خود اعلام کردند: ای فرزندان شهر محاصره شده نابلس، اگر از محاصره رنج می برید، بیایید و شهرک های صهیونیست نشین را ببینید که به طور کامل توسط خداوند تخلیه شده و در محاصره آنها قرار گرفته است. صبر و استقامت داشته باش و برای مقاومت دعا کن، زیرا مقاومت خداوند برای دشمن نقشه هایی دارد که دلت را التیام بخشد، زیرا نمی توانی خانه و خانه را ترک کنی.

لازم به ذکر است که رسانه های عبری از وجود نگرانی و ترس در بین نهادهای امنیتی رژیم صهیونیستی از فعالیت های قهرمانانه فلسطینی ها در نابلس و تبدیل این منطقه به جنین دوم خبر دادند.

در همین راستا روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت اعلام کرد که نهادهای امنیتی از اظهارات مقامات تشکیلات خودگردان فلسطین در حمایت از مقاومت بسیار نگران هستند.

این روزنامه ادامه داد که ارزیابی‌های ارتش رژیم قدس اشغالی حاکی از آن است که در پی عملیات ارتش در نابلس، احتمال تلاش برای انجام عملیات وجود دارد، اما مشکل کاملاً روشن است و به عملیات ادامه خواهند داد. آنها مصمم هستند این گروه را به طور کامل نابود کنند تا نیروهای خود را در برابر گروه «عرین الاسود» حفظ کنند.

این رسانه صهیونیستی افزود: رژیم صهیونیستی نابلس را به شرایط قبلی بازگرداند و آن را به جنین دوم تبدیل نکرد.