ما به دلیل در دید تحولات کشنده ای قدس اشغالی را {زیر} تذکر {داریم}ساعت: 21:00
گذشته تاریخی تخلیه: ۱۳۰۱/۰۱/۲۷
کد خبر: 1822431

رئیس گردش حکمت سراسری عراق به تحولات قدس اشغالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید {حمله} صهیونیست ها به نمازگزاران فلسطینی {پاسخ} داد.

به گزارش آنلاین {اطلاع رسانی} بهترین راه دانا ؛ به گزارش السیاسه نیوز، عمار الحکیم، رئیس گردش حکمت سراسری عراق اظهار داشت: تحولات کشنده ای قدس اشغالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقدامات رژیم غاصب را به دلیل در دید دنبال می کنیم کدام ممکن است فینال آن خواهد شد سرکوب نمازگزاران است. در داخل مسجد الاقصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هتک حرمت مسجد الاقصی».

وی افزود: ما مجددا بر موضع قاطع شخصی در داخل حمایت به دلیل مردمان فلسطین تاکید می کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل محله جهان می خواهیم کدام ممکن است برای نجات مردمان مظلوم فلسطین در برابر این این اقدامات قهری موضعی شدید متعهد شدن تدریجی.

الحکیم آرزو کرد تشکیل نشست فوق‌العاده گروه ملل را انتخاب کنید و انتخاب کنید شورای ایمنی برای اطمینان از پیامدهای این فاجعه و متوقف کردن انتشار آن خواهد شد شد.

به دلیل سوی نه، محمد الحلبوسی، رئیس پارلمان عراق نیز در داخل توئیتی نوشت: {قتل}‌ها، اقدامات تروریستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورودی نیروهای اشغالگر صهیونیستی به اماکن مقدسه علیه ملت فلسطین، مؤید ماهیت غیرانسانی این رژیم جنایتکار است. نقض آشکارا حقوق بشر را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمامی رهنمودهای قانونی در سراسر جهان.

انتهای پاهایم/