ما اجازه جنایات بیشتر علیه مردم فلسطین را نخواهیم دادساعت: 02:13
تاریخ انتشار: 1301/05/16
کد خبر: 1888350

یکی از رهبران ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین با تایید نکردن کشته شدن یکی دیگر از فرماندهان این جنبش، رژیم صهیونیستی را مسئول دور جدید درگیری ها در غزه دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش النصره، خالد البطاش یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین رافا در واکنش به اخبار منتشر شده درباره کشته شدن خالد منصور فرمانده منطقه جنوب جنبش جهاد اسلامی در این شهر گفت. ، که هنوز تایید نشده است.

البطش دشمن صهیونیستی را مقصر دور جدید مناقشات دانست و گفت: ما از تلاش های مصر حمایت کردیم، اما کابینه یایر لاپید، نخست وزیر اسرائیل، تلاش می کند با افزایش تنش ها به دستاوردهای انتخاباتی دست یابد. ما با داوران برخورد مثبت داریم و در مقابل تجاوز، چاره ای جز دفاع از کشورمان نداریم.

وی تصریح کرد: دشمن در صدد حمله به جایگاه مردمی جنبش جهاد اسلامی و تضعیف قدرت آن است و این دور درگیری نشان دهنده اتحاد گروه های فلسطینی است.

البطش افزود: گروه های بانک قدس اهدافی دارند و اجازه نمی دهیم دشمن جنایت بیشتری علیه کشورمان انجام دهد. در صورت تحقق، این دور از درگیری ها پایان خواهد یافت و یکی از آنها ما خواستار آزادی بسام السعدی یکی از رهبران جهاد اسلامی هستیم.