مارک لوین در رسانه ها و محافل دانشگاهی به “شورشیان” حمله کرد که در حالی که خشونت واقعی BLM را توجیه می کردند ، به والدین حمله کردند


مارک لوین ، مجری شبکه فاکس نیوز روز پنجشنبه از اعضای رسانه های برجسته ، حزب دموکرات و کالج به دلیل ریاکاری آنها در محکوم کردن والدین نگران در جلسات هیئت مدیره مدرسه انتقاد کرد ، در حالی که خشونت واقعی تابستان گذشته را توجیه کرد.

در “مارک لوین شو” ، مجری برنامه درباره رویدادهای اخیر در جلسات هیئت مدیره مدرسه شهرستان خود در شهرستان لودون ، ویرجینیا اظهار نظر کرد. یکی از موارد مربوط به مردی بود که در جلسه هیئت مدیره مدرسه پس از ادعای حمله دخترش توسط یک ترنس سکسوال دستگیر شد.

لوین گفت که شهرستان لودون زمانی به طور موثق جمهوری خواه بود ، اما دفاتر محلی در دهه گذشته احزاب را جایگزین احزاب کرده اند زیرا سلطه قدیمی دموکراتیک تلقی می شد.

مجری برنامه “زندگی ، آزادی و لوین” افزود که در جوانی کاندیدا شده و به عنوان هیئت مدیره مدرسه در شهرستان مونتگومری ، پنسیلوانیا ، زادگاهش انتخاب شده بود – و اشاره کرد که افرادی که او این روزها رهبری می کند در آن زمان برتری نداشتند.

لوین فیلمهای اخیر سیاستمداران و چهره های رسانه ای را به شدت محکوم کرد والدین را محکوم کرد ، از جمله مهمانی از MSNBC ، که آنها را “استفراغ خشن و عصبانی” توصیف کرد.

در ضبط دیگری از MSNBC ، مجری آلیشیا منندز اظهار داشت که برخی از اقدامات والدین “در آن جلسات ترسناک شد”.

فرانک فیگلیوززی ، افسر سابق ضد جاسوسی اف بی آی ، به منندز گفت که این دفتر “برای این نوع هماهنگی در سطح ملی مناسب است ، که با اضافه کاری ، جمع آوری اطلاعات …

بیشتر والدین ویرجینیا می خواهند در آموزش کودکان خود بگویند ، نظرسنجی اخبار FOX را پیدا می کند

لوین همچنین تصاویری از تری مک آلیفر فرماندار دموکراتیک ویرجینیا را پخش کرد که به سخنگوی محلی می گوید که کمیته های آموزشی سازندگان برنامه های درسی هستند نه والدین ، ​​در حالی که استفانی روله ، رهبر MSNBC نگرانی خود را در مورد زندگی خانگی فرزندان والدینی که در جلسات شورای مدرسه صحبت می کنند ابراز کرد.

در پایان ویرایش ، لوین از رسانه ها به عنوان “تبلیغ کننده” انتقاد کرد.

“[They’re] لوین گفت: “آنها هیچ شواهدی از الگوی خشونت آمیز ندارند- ما تابستان گذشته را با Black Lives Matter و Antifa در اختیار داشتیم و اکثر این افراد از Black Lives Matter دفاع کرده اند و هنوز هم می گویند.”

پروفسور ادی گلود جونیور ، در یکی از تحقیقات پرینستون آفریقایی-آمریکایی ، در جریان “صبح جو” که توسط MSNBC منتشر شد گفت که تنش ها در جلسات شورای مدرسه زمانی “عناصر حاشیه ای” بودند اما “مداخله کننده” بودند.

گلود گفت: “از جهات مختلف ، ما در یک جنگ داخلی سرد هستیم. در 6 ژانویه گرم شد. در این فضاهای محلی گرم است.”

لوین گلود را “دلقک” و مجری MSNBC ، جو اسکاربورو ، او را “سرزنش و نامناسب” خواند که توسط رسانه ها به عنوان بستر ارائه شد.

برای بارگیری برنامه های کاربردی LISAK NEW کلیک کنید

لوین متعجب بود که آیا گلود بر روی همان “اسب شجاع بلند” بود وقتی BLM در سال 2020 شورش می کرد و شهرهای آمریکا را غارت می کرد؟

او گفت: “او در مورد آن صحبت نکرد – آتش سوزی ، سرقت ،” نه ، نه ، بیشتر با آرامش ، این والدین هستند. “من فقط می خواهم والدین این موضوع را درک کنند. رسانه ها ، حزب دموکرات ، این استادان تمام عیار ، که بسیاری از آنها مارکسیست هستند – این چیزی است که بچه های شما به آن غذا می دهند. “

دیدگاهتان را بنویسید